به سايت بزرگ رزبانو خوش آمديد.وارد يا عضو شويد کاربرگرامي شما اکنون در مسير زير قرار داريد : آموزش بافت پروانه فانتزی و زیبا - بافتنی رزبانو

بافتنی و آموزش بافت پروانه

تاريخ ارسال پست:
چهارشنبه 1400/07/14
نويسنده:
S.mirzagol
تعداد بازديد:
2460

بافتنی و آموزش بافت پروانه

از سری آموزش های بافتنی، امروز کمی خلاقیت به خرج داده ایم و قصد داریم شما عزیزان را با نحوه بافت پروانه زیبا و شیک آشنا کنیم. شما می توانید از این پروانه های رنگی برای تزئین لباس و سایر بافتنی ها به سلیقه خود استفاده کنید.

 

https://up.rozbano.com/view/3416965/Butterfly%20weaving%20training.jpg

بافتنی و آموزش بافت پروانه

 

مراحله بافت پروانه:

نه زنجیره می زنیم، گرد می کنیم، سه زنجیره برای شروع رج می بافیم. هفت پایه بلند می بافیم، سه زنجیره دیگر می زنیم و بافتمون رو با یک پایه ببند تکی سه دسته پایه بلند دوپایه در یک خانه مجدد سه پایه بلند تکی بر می گردیم.

 

مجدد سه زنجیره، برای شروع رج بعدی دوپایه دوبل در یک خانه در کنارش دوپایه بلند در یک خانه (بافت رو از همینجا بر می گردیم)، یک زنجیره یک پایه کوتاه روی پایه بلند رج قبل یک پایه بلند در کنارش روی پایه بلند بعدی رج قبل دوپایه دوبل در یک خانه دو پایه بلند تکی مجدد سه زنجیره برای برگشت رج، دوپایه دوبل تکی دوپایه بلند در یک خانه دوپایه بلند تکی دو زنجیره پایه وصل روی زنجیره تکی رج قبل دو زنجیره روی پایه بلند رج قبل پایه وصل می زنیم.

 

دو زنجیره برای برگشت به بافت دو پایه بلند تکی دو پایه دوبل در یک خانه چهار پایه بلند تکی یک رج پایه کوتاه. طرف دیگر باله را هم به همین روش می بافیم.

 

برای بدن پروانه پنج زنجیره می بافیم با چهارپایه پایه کوتاه زنجیره ها را بر می گردیم یک پایه ذرتی روی آخرین زنجیره بافتمون می زنیم و در نهایت یک پیکوت روی ذرتی می بافیم.

 

https://up.rozbano.com/view/3416966/Butterfly%20weaving%20training-01.jpg

نقشه بافت پروانه

 

به کانال تلگرام رزبــــانــــو بپيونديد !

کلمات کليدي

بافتنی

بافت پروانه

نظرات اين مطلب
کد امنیتی رفرش