به سايت بزرگ رزبانو خوش آمديد.وارد يا عضو شويد کاربرگرامي شما اکنون در مسير زير قرار داريد : آموزش بافت ژاکت پسرانه دو میل

آموزش بافت ژاکت پسرانه دو میل

تاريخ ارسال پست:
چهارشنبه 1396/03/10
نويسنده:
S.mirzagol
تعداد بازديد:
1751

آموزش بافت ژاکت پسرانه دو میل

شاید تا به حال ژاکت های زیبا و جذابی را در بازار دیده باشید و به این فکر افتاده باشید که خود دست به کار شوید و آن را برای فرزند خود بافت بزنید. اگر شما هم همچین ایده ای به سرتان زده است آموزش بافتنی امروز را دنبال بفرمایید. در بخش آموزش بافتنی سایت رزبانو امروز با یک آموزش کامل و بی نظیر با عنوان آموزش بافت ژاکت پسرانه دو میل در خدمت شما بانوی خوش سلیقه و با استعداد ایرانی هستیم. پس در ادامه همراه رزبانو باشید.

 

https://up.rozbano.com/view/2197716/rozbano-381.jpg

آموزش بافت ژاکت پسرانه دو میل

 

آموزش گام به گام و رج به رج بافت ژاکت پسرانه با دو میل:

از پایین بافته شده دور شکم بچه را می گیرید. حدود 70 تا بستگی باز به نخ و سایز بچه دارد  5 رج ابری بافت می زنید و بعد قسمت کنار اول بافت 10 دانه ابری وسط هر مدلی خواستی دوباره 10 تا آخر هم ابری. یعنی همه از زیر اضافه شود حدود 20 الی 30 سانتی متر که بافتی، 10 تا دیگه ابری از دانه بافت ساده ات را ابری بزن که بشود 20 تا ابری، باقی مدل تا آخر زیر بغل، 4 رج ابری بباف بعد 4 رج ابری که بافتی 10 تا دانه ابر را کم کن بعد 10 تا ابری دیگر را تا آخر بباف.

 

برای یقه حدود 15 ابری که بافتی یقه را کم کن دانه ها را، بعد شمارش تقسیم بر 3 کن اگر 60 تا بود می شود 30 تا راست 30 تا وسط واسه یقه کم شود 30 تا هم سمت چپ طرف چپ که نخ وصل است 20 رج بباف تا بالا نخ و کور کن بیا سمت راست. نخ را وصل مثل سمت چپ 20 رج بباف که سر شانه درست شود. 30 رج که کم شد دوباره زنجیره بزن وصل کن به طرف چپ بباف باقی هم مثل جلو تا بری زیر بغل تا پایین، برای جا دکمه به بغل ها باید دانه اضافه شود دو طرف حدودا 20 تا. دوستان اندازه ها حدودی که گفتم هم بستگی به دور شکم بچه داره هم نخ و هم قد ژاکت.

 

تهیه شده در بخش : آموزش بافتنی رزبانو


به کانال تلگرام رزبــــانــــو بپيونديد !

کلمات کليدي

Boy woven jackets

روش بافت ژاکت پسرانه

بافتنی دو میل

آموزش بافت ژاکت پسرانه

راهنمای بافت

بافتنی تک میل

بافتنی

اصول بافت ژاکت پسرانه

بافت ژاکت پسرانه

الگو بافتنی

بافت لباس

نحوه بافت ژاکت پسرانه

طریقه بافت ژاکت پسرانه

آموزش بافتنی

راهنمای بافت ژاکت پسرانه

بافت

بافتنی با میل

آموزش بافتنی رزبانو

رج بافتنی

مطالب مرتبط
نظرات اين مطلب
کد امنیتی رفرش