به سايت بزرگ رزبانو خوش آمديد.وارد يا عضو شويد کاربرگرامي شما اکنون در مسير زير قرار داريد : آموزش بافت پاپوش دومیل دخترانه - پاپوش سفید گلدار - بافتنی رزبانو

بافتنی و آموزش بافت پاپوش دومیل دخترانه

تاريخ ارسال پست:
یکشنبه 1399/04/08
نويسنده:
S.mirzagol
تعداد بازديد:
1117

بافتنی و آموزش بافت پاپوش دومیل دخترانه

سلام به همه دختر خانم های خوش سلیقه و زیبا پسند، امروز از سری آموزش های بافتنی و قلاب بافی با یک ایده جذاب و دوست داشتنی در خدمت شما عزیزان خواهیم بود. در این جا قصد داریم شما را با نحوه بافت یک پاپوش دومیل دخترانه بسیار زیبا و شیک آشنا کنیم. اگر شما هم از مدل این پاپوش زیبا خوشتان آمده است و دوست دارید یکی مانند ان را داشته باشید در ادامه همراه رزبانو باشید.

 

https://up.rozbano.com/view/3163902/Beautiful%20duplex%20shoes.jpg

بافتنی و آموزش بافت پاپوش دومیل دخترانه

 

آموزش بافت پاپوش سفید و گلدار دخترانه:

به اندازه دور مچ پا دانه سر می اندازیم. حدود 5 الی 7 سانتی متر کشباف، 1 زیر 1 رو می بافیم. بعد شروع می کنیم به ساده بافی. نصف دانه ها را زیر می بافیم. 1 ژته، 1 زیر، 1 ژته و نصف دیگر هم زیر بافته می شود. رج بعد همه ی دانه ها رو بافته می شود. رج بعد باز هم نصف دانه ها زیر بافته می شود. 1 ژته می زنیم، 1 زیر، 1 ژته و مابقی دانه ها زیر بافته می شود.

 

رج بعد همه ی دانه ها رو بافته می شود. رج های بعدی هم به همین ترتیب است. توجه داشته باشید وقتی می گویم نصف دانه ها زیر بافته می شود و بعد ژته و بعد زیر و دوباره ژته آن دانه ای که قبل و بعد از آن ژته می خورد، همیشه سر جای خود است و در همه ی رج ها آن باید وسط قرار بگیرد (یعنی مرز بین نصف دانه ها). آن قدر ادامه می دهید تا قد بافت به انگشت ها برسد. بعد بدون کم و زیاد حدود 3 الی 4 رج رکن یا ابری می بافیم و کور می کنیم. درزها را می دوزیم و تمام.

 

https://up.rozbano.com/view/3163903/Beautiful%20duplex%20shoes-01.jpg

این هم نقشه بافت گل روی پاپوش

 

https://up.rozbano.com/view/3163904/Beautiful%20duplex%20shoes-02.jpg

این هم نقشه بافت کف پاپوش

 

تهیه شده در بخش : آموزش قلاب بافی رزبانو

منبع: crochetdesignsfree1.blogspot.com  / بافتنی ستاره

به کانال تلگرام رزبــــانــــو بپيونديد !

کلمات کليدي

بافتنی

پاپوش دومیل دخترانه

مطالب مرتبط
نظرات اين مطلب
کد امنیتی رفرش