به سايت بزرگ رزبانو خوش آمديد.وارد يا عضو شويد کاربرگرامي شما اکنون در مسير زير قرار داريد : آموزش رایگان بافت سرهمی نوزاد خوشگل و مامانی - بافتنی رزبانو

بافتنی و آموزش بافت سرهمی نوزاد خوشگل و مامانی

تاريخ ارسال پست:
شنبه 1401/07/09
نويسنده:
S.mirzagol
تعداد بازديد:
1803

بافتنی و آموزش بافت سرهمی نوزاد خوشگل و مامانی

سلام مامان های خشگل و خلاق و البته علاقه مند به هنر بافتنی، امروز با آموزش بافت یک سرهمی نوزاد شیک و دوست داشتنی در خدمت شما هستیم. یکی از پوشاک های پرکاربرد، راحت و شیک برای نوزادان سرهمی است.

 

https://up.rozbano.com/view/3546135/Baby%20clothes%20knitted%20tutorial.jpg

بافتنی و آموزش بافت سرهمی نوزاد خوشگل و مامانی

 

راهنمای بافت سرهمی نوزاد:

برای بافت این سرهمی از یقه برای شش ماه حدودا با کاموا یی که ضخیم نباشه و میل سه و نیم ۷۶ تا حدودا دونه سر بندازید. یک راه ب رو ببافید.

 

بعد دو سانت کشبافت یکی زیر یکی رو ببافید. حالا بافتتون رو ب روشی که میگم وقتی رو کار بودید تقسیم کنید.

 

۷ تا رکن، ده زیر، یک ژوته، دو زیر، یک ژوته،۱۰ تا بافت مرواریدی یا ب زیر ببافید. در اخر کار بافت مرواریدی رو می گم، یک ژوته، دو زیر، یک ژوته، ۲۰زیر، یک ژوته، دو زیر، یک ژوته، ده تا دونه رو مروارید یا ساده ببافید، ی ژوته، دو زیر‌، یک ژوته، ۱۰زیر، ۷ تا رکن که دقت کنید از سری بعد که روی کار بودید ی سنت رکن رو جا دکمه بذارید.

 

پشت کار هر چی دیدید ببافید روی کار هر جا به دوتا زیر ۶ا رسیدید قبل و بعدش حتما ژوته بزنید ببافید کارتون رو تا حایی که وقتی مارو صاف از سر شانه گذاشتید بلندی کار حدودا ۱۲ سانت که شد کافیه برای بچه زیر یکسال بعد استینها رو جدا می کنیم.

 

تنه رو کلا داخل یک نخ و سوزن بگیرید تنه پشت و جلو رو با هم . اون دوتا زیر بافتها رو به تنه بدید. بعد استین یکیشو داخل میل نگه دارید یکیشم داخل نخ و سوزن اول استینها رو ب نوبت تموم کنید.

 

بعد از اینکه دو سانتم ساده بافی کردید دوتا سجافها رو در بیارید روی هم بذارید.

 

یدونه از سجاف رو یدونه از سجاف داخل میل کنید یکی درمیون بعد که خواستید ببافید کل سجاف رو دوتا یکی کنید با این کار سجاف بصورت خیلی شیک و تمیز دوخت میخوره حتما باید میل گرد داشته باشید از اینجا ب بعد گرد بافیه ببافید.

 

تا جاییکه از کشبافت تا فاق بلندیش نزدیک ۲۰ سانت باشه بعد دوتا لنگه رو باید جدا کنید لباس رو روی زمین بذارید وسط جلو و پشت رو علامت بزنید و لنگه ها رو جدا کنید و ببافید دیگه قد لنگ شلوار سلیقه ایه اینجا بعد از حدودا ۱۵ سانت پنج سانت کشبافت بافته و تمام.

 

منبع: کانال نی نی بافت (https://t.me/ninibafte)

به کانال تلگرام رزبــــانــــو بپيونديد !

کلمات کليدي

بافتنی

سرهمی نوزاد

مطالب مرتبط
نظرات اين مطلب
کد امنیتی رفرش