به سايت بزرگ رزبانو خوش آمديد.وارد يا عضو شويد کاربرگرامي شما اکنون در مسير زير قرار داريد : آموزش دوخت آستين لاله اي

آموزش دوخت آستين لاله اي

تاريخ ارسال پست:
پنجشنبه 1395/04/31
نويسنده:
S.mirzagol
تعداد بازديد:
819

آموزش دوخت آستين لاله اي

شاید شما هم تا به حال با لباس های ه در ان ها از آستین لاله ای استفاده شده باشد مواجه شده باشید و دوست داشته باشید یکی از این لباس های زنانه شیک را بر تن بزنید. در این آموزش از سری آموزش های رسم الگو رایگان خیاطی بر آن شدیم تا آموزش دوخت و رسم الگو خیاطی آستين لاله اي را خدمت شما عزیزان ارئه دهیم تا شما نیز بتواید نحوه دوخت این نوع آستین زیبا را فرا بگیرید. در ادامه از سری مطالب بخش آموزش خیاطی رزبانو با آموزش دوخت آستين لاله اي در خدمت شما بانوی ایرانی هستیم.

 

https://up.rozbano.com/view/1705257/rzbano-254.jpg

آموزش تصویر دوخت و رسم الگو خیاطی رایگان آستین لاله ای

 

ابتدا مانند شکل بالا الگوي آستين را مي كشيم. از خط وسط آستين 7 سانتی متر به طرف راست خارج مي شويم. در سر مچ از خط وسط آستين 7 سانتی متر به طرف چپ داخل شده و اين دو نقطه را به هم هلال مي كنيم. سپس از الگوي به دست آمده 2 عدد برش مي زنيم. لبه آستين را بهتر است فون كنيم (به اندازه ي 6-7 سانتی متر از هر طرف)

 

https://up.rozbano.com/view/1705258/rzbano-254-1.jpg

آموزش تصویر دوخت و رسم الگو خیاطی رایگان آستین لاله ای

 

تصوير بالا تكميل شده ي اين آستين هست. خيلي دقت كنيد كه هر دو قسمت آستين را از يك روي پارچه در نياوريد چون همانطور كه مي بينيد رو به روي هم قرار مي گيرند. من هر طرف آن را يك رنگ گذاشتم تا مشخص بشود كه چطور با هم تركيب مي شوند. تصوير شماره 1 (سمت راست) پشت آستين هست كه كمي كمرنگ تر گذاشتم تا با جلو قاطي نشود. فقط همين قسمت ما بين پشت آستين هست كه درز مي خورد. دو قسمت را كه درست شكل يك لاله را تشكيل دادند بايد با لب تو دوخته بشوند. شما مي تونايد هر طرف را دو طبقه كار كنيد و با دو طيف رنگي مشابه يا متمايز، مي توانيد با حرير در بياوريد البته در صورتي كه كارتان خيلي تميز باشد چون كار با حرير خيلي سخت است.

 

تهیه و تنظیم شده در: بخش آموزش خیاطی

به کانال تلگرام رزبــــانــــو بپيونديد !

کلمات کليدي

دوخت آستين لاله اي

روش دوخت آستين لاله اي

نحوه دوخت آستين لاله اي

راهنمای دوخت آستين لاله اي

آموزش خیاطی

الگوی دوخت آستين لاله اي

مطالب مرتبط
نظرات اين مطلب
کد امنیتی رفرش