به سايت بزرگ رزبانو خوش آمديد.وارد يا عضو شويد کاربرگرامي شما اکنون در مسير زير قرار داريد : استایل حرفه‌ای در خانه: پرفروش‌ترین سشوارهای سالنی و خانگی

استایل حرفه‌ای در خانه: پرفروش‌ترین سشوارهای سالنی و خانگی

تاريخ ارسال پست:
سه شنبه 1402/09/14
نويسنده:
S.mirzagol
تعداد بازديد:
23

استایل حرفه‌ای در خانه: پرفروش‌ترین سشوارهای سالنی و خانگی

سشوارها به دلیل امکانات و ویژگی‌هایی که دارند، به دو دسته خانگی و سالنی یا حرفه‌ای تقسیم می‌شوند. سشوارهای سالنی، قیمت نسبتا بالاتری دارند و در مقایسه با سشوارهای خانگی، توان قدرتی بالاتر و مصرف برق بیشتری دارند. به همین دلیل، این نوع از سشوارها، برای استفاده خانگی گزینه مناسبی نیستند. با بررسی پرفروش ترین سشوار سالنی و خانگی، می‌توانید یک گزینه مناسب برای استفاده خود را انتخاب کنید.


تفاوت سشوار سالنی و خانگی

سشوارها دارای دو نوع سالنی و خانگی هستند که نوع سشوار سالنی، همان سشوار حرفه‌ای است. از سشوارهای سالنی برای خشک کردن انواع مو، صاف کردن و حالت دادن آنها استفاده می‌شود. همچنین، این سشوارها دارای درجه حرارت‌های مختلفی است و سری‌های متفاوتی دارد تا حالت دادن به مو، راحت‌تر انجام دهد.

 

در مقابل، سشوارهای خانگی، تنها مناسب برای خشک کردن انواع مو هستند و برای حالت دادن به موها گزینه مناسبی نیستند. معمولا سشوارهای خانگی تنها دارای یک یا دو درجه حرارت هستند. همچنین، سری‌های مختلفی دارند که در خشک کردن مو به ما کمک می‌کند. پرفروش ترین سشوار سالنی وخانگی در فروشگاه‌های مختلف متفاوت است. قبل از خرید، حتما باید ویژگی‌های سشوار و نظرات کاربران را درباره آن مطالعه کنید.

 

https://up.rozbano.com/view/3778703/The%20best%20selling%20salon%20and%20home%20hair%20dryers.webp

تفاوت سشوار سالنی و خانگی

 

نکات مهم در هنگام خرید سشوار

برای خرید سشوار، تنها انتخاب از میان پرفروش ترین سشوار سالنی وخانگی کافی نیست. شما باید به نکات زیادی توجه کنید. تمام آنها را بررسی کرده و سپس، سشوار مورد نیاز خود را انتخاب کنید.

 

نیاز شما به یک سشوار

قبل از خرید از خود بپرسید که چه نیازی به سشوار دارید؟ آیا آن را برای سالن آرایشی خود می‌خواهید یا تنها استفاده شما از سشوار، برای خشک کردن مو است؟ هر چه نیاز شما به سشوار، حرفه‌ای‌تر باشد، شما باید سشوار سالنی را انتخاب کنید.

 

طول سیم سشوار

سیم سشوار باید طول متعادلی داشته باشد. مخصوصا سشوارهای سالنی، باید طول سیم آن خیلی زیاد باشد تا به راحتی امکان جا به جایی آنها وجود داشته باشد. کوتاه بودن سیم سشوار، استفاده شما را حتی در خانه نیز محدود می‌کند. پس به این موضوع هم توجه داشته باشید.

 

وزن و ابعاد سشوار

به وزن و ابعاد سشوار توجه کنید. اگر به دنبال یک سشوار خانگی یا مناسب برای مسافرت هستید، دقت کنید که وزن کمی داشته باشد. البته، هر چه وزن و ابعاد سشوار کوچک‌تر و کمتر باشد، قدرت سشوار نیز کمتر می‌شود.

 

قدرت سشوار

سشوارهای حرفه‌ای یا سالنی، توان قدرتی بین ۱۸۰۰ تا ۳۶۰۰ وات را دارند که نشان از قدرت خیلی خوب آنها برای حالت دادن موها است. در مقابل، سشوارهای خانگی که نسبتا ارزان‌تر هستند، توان قدرتی بین ۱۰۰۰ تا ۱۸۰۰ وات دارند. به همین دلیل است که سشوارهای خانگی، مناسب برای حالت دادن موها نیستند.

 

https://up.rozbano.com/view/3778704/The%20best%20selling%20salon%20and%20home%20hair%20dryers-01.webp

ویژگی‌های مهم در سشوارهای خانگی و سالنی

 

تنظیمات حرارت سشوار

به تنظیمات حرارتی پرفروش ترین سشوار سالنی وخانگی دقت کنید. یک سشوار باید سه تنظیمات حرارتی کم، متوسط و زیاد داشته باشد. تنظیمات حرارتی کم مناسب برای خشک کردن موهای نازک است و از ایجاد پف در موها جلوگیری می‌کند. تنظیمات حرارتی متوسط مناسب برای حالت دادن و به وجود آوردن استایل در موها است و از سوختن و آسیب دیدن موها جلوگیری می‌کند. تنظیمات حرارتی زیاد باعث آسیب رسیدن به موها می‌شود و بهتر است که تنها برای موهای ضخیم و مجعد در فاصله نسبتا استفاده شود.

 

دکمه خنک کننده سشوار

وجود دکمه خنک کننده در سشوارها ضروری نیست ولی اگر به دنبال پرفروش ترین سشوار سالنی وخانگی هستید، باید به وجود این ویژگی در آنها دقت داشته باشد. معمولا از این دکمه در هنگامی استفاده می‌شود که شما موهای خود را خشک کرده‌اید و حالا می‌خواهید که دمای آن را با کمی باد خنک، تغییر دهید.

 

انتخاب بهترین سشوار

اولین و مهم‌ترین نکته در انتخاب سشوار خوب بررسی دقیق نیاز شما است. اگر از سشوار برای حالت دادن موهای خود استفاده نمی‌کند، هرگز هزینه خود را صرف خرید یک سشوار سالنی نکنید. چرا که سشوارهای سالنی یا حرفه‌ای، علاوه بر مصرف بالای برق، خیلی گران‌تر از سشوارهای خانگی هستند. جا به جایی این سشوارها در مسافرت سخت است و ابعاد نسبتا بزرگ‌تر و وزن بیشتری در مقایسه با سشوارهای خانگی دارند. در هر صورت، گزینه مناسبی برای مصارف خانگی نیستند.

 

اگر قصد استفاده از این سشوارها در سالن آرایشی خود را دارید، باید به کیفیت، برند، توان قدرتی و درجه حرارت سشوار سالنی دقت کنید.

 

https://up.rozbano.com/view/3778705/The%20best%20selling%20salon%20and%20home%20hair%20dryers-02.webp

انتخاب بهترین سشوار

 

سشوارهای سالنی باید درجه حرارت دقیقی داشته باشند تا شما بتوانید برای هر جنس از موها، درجه حرارت را تغییر داده و آن را مناسب با جنس و ضخامت مو تنظیم کنید. به عنوان مثال، موهای لخت و نازک حتما باید با حرارت پایین خشک شده و حالت داده شوند. در مقابل، موهای فر دار یا مجعد و ضخیم باید با حرارت نسبتا بالاتری خشک و حالت داده شوند.

 

برای خرید سشوار خانگی، حتما به توان قدرتی آن دقت کنید که بیش از زیاد نباشد. چرا که بالا بودن توان قدرتی، مصرف برق را نیز بالا می‌برد. یک سشوار خانگی، نباید برق زیادی مصرف کند تا برای استفاده روزمره مناسب باشند.

 

نکات مهم برای استفاده از سشوار

برای استفاده از پرفروش ترین سشوار سالنی وخانگی شما باید نکات مهمی را بلد باشید تا در هنگام استفاده، به موهای خود آسیبی وارد نکنید.

 

در هنگام استفاده از سشوار، باید درجه حرارت دستگاه را با توجه به میزان خشکی موهایتان تنظیم کنید. بهتر است که معمولا از درجه حرارت متوسط استفاده کنید و آن را از متوسط به بالاتر تغییر ندهید. چرا که درجه حرارت زیاد، باعث سوختن موها و آسیب دیدن آنها می‌شود. همچنین، حتما قبل از استفاده از سشوار، موهای خود را به آرامی برس بکشید تا گره و کرکی نداشته باشد.

 

هنگام خشک کردن موها، هرگز باد سشوار را به یک قسمت از سر خود متمرکز نکنید و دائما آن را بچرخانید. همچنین، برای حالت دادن موها با تافت یا ژل، حتما از باد سرد سشوار خانگی یا سالنی بهره بگیرید. دقت کنید که استفاده از سشوار نباید برای شما به یک روتین تبدیل شود و روزانه از آن استفاده کنید.

 

کلام آخر

سشوار یک وسیله ضروری در سالن‌های آرایشی و حتی خانه‌ها است. بسیاری از مواقع به دلیل عجله‌ای که داریم، از سشوار برای خشک کردن موهایمان استفاده می‌کنیم و تا حدودی آن را حالت می‌دهیم. از آنجایی که این دستگاه با سلامت موها ارتباط مستقیم دارد، باید در خرید آن دقت کنید. می‌توانید بهترین سشوار سالنی و خانگی را از فروشگاه رو مد باش سفارش دهید.

به کانال تلگرام رزبــــانــــو بپيونديد !

مطالب مرتبط
نظرات اين مطلب
نام
ایمیل (منتشر نمی‌شود)
وبسایت
:) :( ;) :D ;)) :X :? :P :* =(( :O @};- :B :S
کد امنیتی
رفرش
کد امنیتی
نظر خصوصی
مشخصات شما ذخیره شود ؟ [حذف مشخصات] [شکلک ها]