به سايت بزرگ رزبانو خوش آمديد.وارد يا عضو شويد کاربرگرامي شما اکنون در مسير زير قرار داريد : آموزش بافت سارافون شیک و زیبای دخترانه - بافتنی رزبانو

بافتنی و آموزش بافت سارافون شیک و زیبای دخترانه

تاريخ ارسال پست:
شنبه 1400/02/18
نويسنده:
S.mirzagol
تعداد بازديد:
1457

بافتنی و آموزش بافت سارافون شیک و زیبای دخترانه

سلام خدمت شما خانم های خوش سلیقه و هنرمند، از سری آموزش های بافتنی امروز با آموزش بافت یک سارافون شیک و جذاب برای دختر کوچولوها در خدمت شما هستیم. اگر شما هم با دیدن این سارافون شیک و زیبا جذب آن شده اید در ادامه با این آموزش همراه رزبانو باشید.

 

https://up.rozbano.com/view/3343151/Sarafon%20weave%20training.jpg

بافتنی و آموزش بافت سارافون شیک و زیبای دخترانه

 

مراحل گام به گام بافت سارافون دخترانه:

به اندازه ی دور سر (مثلا 80 دونه) دونه گرفته و 6 رج بافت نخودی ببافید. تو این مدل اگر خواستید دکمه بزنین باید پشت لباس بخوره، برای همین شروع رج از پشت لباس می شود. مگر این که بخواهید گرد بافی کنید که فرقی نداره فقط باید از روی نقشه قسمت سجاف رو حذف کنید.

 

از رج 7 تا 21 در نقشه توضیح داده شده این روش را تا رسیدن به زیر بغل ادامه می دهید که بسته به سن کودک از 10 سانت شروع می شود. وقتی به زیر بغل رسیدید باید دونه های آستین را کنار گذاشته و بدنه ی لباس را ببافید تا به خط کمر لباس برسید.

 

رنگ کاموا را عوض کرده و حدود 6 رج ساده بافی بافته و برای گشاد شدن دامن بین هر 13 دانه ی زیر یک ژوته می زنید. در قسمت دامن ژوته بین طرح ژوته ی کوره که روی بافت سوراخ نمیافته.

 

این کار و یک رج در میان ادامه میدین تا به گشادی مورد نظر که باید از دور باسن بیشتر باشه برسید. حالا میتونید نقشه ی بافت دامن رو شروع کنید. و بستنه به سلیقتون بلندی دامنو ببافید و در پایان 6 سانت بافت نخودی رو ببافید.

 

به کانال تلگرام رزبــــانــــو بپيونديد !

کلمات کليدي

بافتنی

سارافون

مطالب مرتبط
نظرات اين مطلب
کد امنیتی رفرش