به سايت بزرگ رزبانو خوش آمديد.وارد يا عضو شويد کاربرگرامي شما اکنون در مسير زير قرار داريد : آموزش رایگان بافت پاپوش نوزادی خوشگل - بافتنی رزبانو

بافتنی و آموزش بافت پاپوش نوزادی خوشگل

تاريخ ارسال پست:
سه شنبه 1401/10/27
نويسنده:
S.mirzagol
تعداد بازديد:
793

بافتنی و آموزش بافت پاپوش نوزادی خوشگل

سلام خدمت همه شما دوستان و علاقه مندان به هنر بافتنی، امروز هم با یک ایده زیبا و کاربردی دیگر برای بافت در خدمت شما هستیم. در ادامه می خواهیم شما را با نحوه بافت پاپوش نوزادی خوشگل و دوست داشتنی آشنا کنیم پس حتما همراه ما باشید.

 

https://up.rozbano.com/view/3582749/knitted%20baby%20booties%20tutorial.jpg

بافتنی و آموزش بافت پاپوش نوزادی خوشگل

 

راهنمای بافت پاپوش نوزادی به زبان فارسی:

در گام اول به اندازه مچ پا سر می اندازید و کشبافت می بافید. برای پاشنه بافت را تقسیم بر دو می کنیم و یک قسمت را شروع می کنیم.

 

برای پاشنه به این صورت در ردیف اول یکی از این سمت میل جا می اندازیم یکی از سمت دیگر میل، یعنی بهش که رسیدیم هیچ کاری باهاش نداریم و بافت را بر می گردانیم و پشت را می بافیم.

 

در ردیف های بعدی هم به دانه های جا مانده اضافه می شود تا دانه های وسط به ۹یا ۱۰دانه برسد.

 

بعد در هر ردیف یکی از این سمت بافت یکی از اون سمت بافت دانه ها را بر می گردانیم. ادامه می دهیم تا دانه های جا مانده تمام شود.

 

بعد بافت نصف دانه ها را که کنار گذاشته بودیم بر می گردانیم و همه را می بافیم هر مدلی که دوست داشتید می توانید ببافید، فقط برای روی پا به اندازه کف پا ادامه دهید.

 

البته انگشتان را در نظر نگیرید از قسمتی که پاشنه را بافتیم نصف بافت را کور می کنیم و نوک پاپوش را مانند پاشنه می بافیم و کور می کنیم.

 

به کانال تلگرام رزبــــانــــو بپيونديد !

کلمات کليدي

بافتنی

بافت پاپوش

پاپوش نوزادی

پاپوش دومیل

مطالب مرتبط
نظرات اين مطلب
کد امنیتی رفرش