به سايت بزرگ رزبانو خوش آمديد.وارد يا عضو شويد کاربرگرامي شما اکنون در مسير زير قرار داريد : آموزش بافت پترن زیبا و جذاب بصورت نوشتاری - بافتنی رزبانو

بافتنی و آموزش بافت پترن زیبا و جذاب

تاريخ ارسال پست:
سه شنبه 1400/02/07
نويسنده:
S.mirzagol
تعداد بازديد:
413

بافتنی و آموزش بافت پترن زیبا و جذاب

سلام خدمت شما دوستان و عزیزان علاقه مند به هنر زیبا بافتنی، اگر شما هم مانند من مجذوب پترن زیبا و جذاب به کار رفته در این لباس شده اید و دوست دارید با نحوه بافت آن آشنا شوید حتما در ادامه همراه رزبانو باشید. ما در ادامه نحوه بافت این پترن زیبا و شیک را بصورت نوشتاری خدمت شما ارائه داده ایم.

 

https://up.rozbano.com/view/3337337/Beautiful%20and%20attractive%20pattern%20texture.jpg

بافتنی و آموزش بافت پترن زیبا و جذاب

 

آموزش بافت پترن زیبا و جذاب بصورت رج به رج:

مدل به 16 دانه تقسیم می شود. به تعداد گل هایی که نیاز دارید، دو دانه برای حاشیه  سر بیاندازید. ابتدا 4 رج رکن ببافید. رج بعد (شروع مدل) دانه حاشیه، 1ژته، 1زیر، 2رو، 1زیر، 2رو، 1زیر، 2رو، 1زیر، 2رو، 1زیر، 2رو، 1زیر، 1زته و تکرار بعد از دانه حاشیه. رج های پشت دانه مثل خودش بافته می شود و ژته ها به رو بافته شود.

 

رج3: دانه حاشیه، 1زیر،  1ژته، (1زیر، 2دانه بعد را از رو یکی کنید) داخل پرانتز را 4 بار تکرار کنید سپس 1زیر 1ژته و تکرار از اول رج.

رج 5: دانه حاشیه، 1ژته، 1زیر، 1ژته، 1دانه بعد که زیر می باشد با دانه رو یکی شود. 4 مرتبه دیگر  1دانه های زیر با دانه بعدی که رو است کور شود ،دانه بعد را به زیر ببافید سپس 1ژته، 1زیر، 1ژته، 1زیر،و از ابتدای رج تکرار کنید.

رج 7: دانه حاشیه، 3زیر ، 1ژته، میل را به پشت 6دانه ی بعد ببرید و از پشت 1نخ به روی کار بیاورید و آن را به حالت دانه روی میل سمت چپ بیاندازید و با اولین دانه آن را کور کنید 5 دانه بعد را یکی یکی ببافید  دوباره 1ژته بیاندازید  4دانه به زیر ببافید و از ابتدا تکرار کنید.

 

3رج رکن ببافید و مدل را از ابتدا تکرار کنید، تمام.

 

تهیه شده در: بخش آموزش بافتنی رزبانو

منبع: کانال بافتنی فقط دومیل


به کانال تلگرام رزبــــانــــو بپيونديد !

کلمات کليدي

بافتنی

بافت پترن زیبا و جذاب

مطالب مرتبط
نظرات اين مطلب
عطر و ادکلن های سین دخت ميگه :
بابت محتوای خوبتون متشکرم و میخواستم یه موضوعی در رابطه با بهبود محتوای سایتتون بهتون بگم که مثل سایت های فروشگاهی عمل کنید بهتره، مثلا: فروشگاه معروف و پر مخاطب سین دخت که الان بخش عطر و ادکلن های خارجی جذاب راه اندازی کرده.
پیشنهاد میکنم که حتما به این فروشگاه اینترنتی عالی (فروشگاه سین دخت) سر بزنید.
کد امنیتی رفرش