به سايت بزرگ رزبانو خوش آمديد.وارد يا عضو شويد کاربرگرامي شما اکنون در مسير زير قرار داريد : آموزش رایگان بافت کلاه نوزادی - بافتنی رزبانو

بافتنی و آموزش بافت کلاه نوزادی

تاريخ ارسال پست:
یکشنبه 1400/04/27
نويسنده:
S.mirzagol
تعداد بازديد:
1517

بافتنی و آموزش بافت کلاه نوزادی

سلام خدمت همه شما علاقه مندان به هنر زیبای بافتنی، امروز قصد داریم تا شما عزیزان را با نحوه بافت یک کلاه نوزادی شیک و زیبا آشنا کنیم. شما می توانید این کلاه زیبا را برای سیسمونی نوزاد دلبندتان بافت بزنید.

 

https://up.rozbano.com/view/3378673/Baby%20hat%20texture.jpg

بافتنی و آموزش بافت کلاه نوزادی

 

مراحل بافت کلاه نوزادی شیک وزیبا:

برای بافت این کلاه به اندازه دور صورت دونه سر می اندازیم، بعد حدودا از ابتدای پیشانی تا فرق می بافیم که حدودا 14 الی ۱۵ سانتی متر می شود بعد دونه هارو سه قسمت کنید.

 

قسمت اولو ببافید تا برسید به دونه های قسمت وسط دونه اخر از قسمت اول با یدونه اول قسمت دوم دوتا یکی کنید بعد بقیه دونه های قسمت دومو ببافید بعد اخرین دونه قسمت دوم رو با اولین دونه قسمت سوم دوتا یکی کنید.

 

دیگه بقیه دونه های قسمت سوم بافته نمی شود از اینجا به بعد فقط دونه های قسمت وسط بافته می شود. کار را برگردونید از اینجا به بعد هر وقت به انتهای راه بافت قسمت وسط رسیدید دونه اخر راه قسمت وسط رو با یدونه از دوطرف دوتا یکی می کنیم.

 

و در نهایت فرم کلاه مثل تصویر بالا می شود دقیت کنید دونه های وسط اصلا کم نمی شود فقط دونه های قسمت اول و سوم کم می شوند. این کار را تکرار کنید تا دونه های دو طرف تمام بشود.

 

به کانال تلگرام رزبــــانــــو بپيونديد !

کلمات کليدي

بافتنی

کلاه نوزادی

مطالب مرتبط
نظرات اين مطلب
کد امنیتی رفرش