به سايت رزبانو خوش آمديد.وارد يا عضو شويد کاربرگرامي شما اکنون در مسير زير قرار داريد : آموزش بافتنی
آموزش بافت دورگردنی یا هدبند درهم

آموزش بافت دورگردنی یا هدبند درهم

هنر بافتنی یک هنر جذاب و پر طرفدار می باشد. بافت لباس های زیبا و جذاب زمستانی می تواند هر کسی را برای یادگیری این هنر زیبا ترغیب کند. در این بخش آموزش بافت هدبند یا دورگردنی درهم را برای شما آماده کرده ایم. اگر شما هم با دیدن این هدبند زیبا و جذاب، عاشق آن شده اید در ادامه برای بافت این پوشاک گرم زمستانی همراه رزبانو باشید و آن را برای خود بافت بزنید.

شنبه 27 / 07 / 1398
ادامه مطلب

بافت

,

هدبند

,

دورگردنی

,
بافت ژاکت دخترانه مدل دم پرستویی به همراه فیلم

بافت ژاکت دخترانه مدل دم پرستویی به همراه فیلم

اگر شما هم دوست دارید یک پوشاک گرم دخترانه را بافت بزنید حتما در ادامه برای بافت این ژاکت زیبا و شیک همراه رزبانو باشید. برای بافت این ژاکت خوشگل و زیبا از مدل بافت دم پرستویی استفاده کرده ایم. برای راحتی کار شما خانم های خوش سلیقه نقشه بافت مدل پرستویی خدمت شما ارائه شده است. در ضمن باید خدمتتان عرض کنم در انتهای این مطلب فیلم آموزشی بافت این ژاکت زیبا به زبان فارسی توسط خانم کتلی قرار داده شده است.

سه شنبه 23 / 07 / 1398
ادامه مطلب

دخترانه

,

بافت

,

ژاکت

,

دم پرستویی

,
آموزش بافت دور گردنی دو میل پسرانه شیک و زیبا

آموزش بافت دور گردنی دو میل پسرانه شیک و زیبا

در واقع می توان گفت که دور گردنی نیز نوعی شال با پوشش بیشتر و کامل تر می باشد. برای بافت این شال و دور گردنی زیبا و فانتزی برای کودک خود کافی است در ادامه با این آموزش همراه رزبانو باشید. این دور گردنی بسیار زیبا و کاربردی می باشد و می تواند از فرزند شما در برابر سرما محافظت کند. جالب است بدانید که به شال گردن هایی که دور گردن قرار می گیرند و درز ندارند، نک وارمر (neck warmer) می گویند. اگر برای بافت این دور گردنی خوشگل پسرانه، تحریک شده اید و با هنر قلاب بافی با دو میل آشنایی دارید در ادامه همراه ما باشید.

دو شنبه 22 / 07 / 1398
ادامه مطلب

بافت

,

پسرانه

,

قلاب بافی

,

دور گردنی

,
آموزش بافت کلاه پسرانه طرح لوزی

آموزش بافت کلاه پسرانه طرح لوزی

اگر شما هم دوست دارید طرح ها و ایده های جدیدی را بافت بزنید، باید از بافت این کلاه پسرانه شیک و زیبا لذت ببرید. نکته جالب این است که برای بافت این کلاه زیبای پسرانه از طرح لوزی استفاده شده است. این کلاه پوششی مناسب برای حفظ فرزند شما در برابر سرما خواهد بود. کافی است در ادامه برای یادگیری بافت این کلاه پسرانه همراه رزبانو باشید. راستی تا یادم نرفته به این نکته هم اشاره کنم که نقشه بافت این کلاه نیز خدمت شما ارائه شده است.

سه شنبه 16 / 07 / 1398
ادامه مطلب

بافت

,

پسرانه

,

کلاه

,
آموزش بافت شال رینگی و کلاه لبه هلالی

آموزش بافت شال رینگی و کلاه لبه هلالی

کم کم فصل سرما فرا می رسد و بازار پوشاک بافت داغ و پر رونق می شود. از سری آموزش های بافتنی برای شما عزیزان، آموزش بافت شال رینگی شیک و زیبا و کلاه لبه هلالی را آماده کرده ایم. اگر شما هم دوست دارید سهمی در تهیه و بافت پوشاک زمستانی اعضای خانواده خود داشته باشید کافی در ادامه این مطلب با رزبانو همراه شوید. بافت کلاه زیبا و شیک را با ما تجربه کنید. شال رینگی یز از جمله مدل های شال بافت می باشد که طرفداران خاص خود را دارد.

سه شنبه 09 / 07 / 1398
ادامه مطلب

بافت

,

کلاه

,

شال

,
آموزش بافت کلاه راه راه پسرانه به همراه نقشه بافت

آموزش بافت کلاه راه راه پسرانه به همراه نقشه بافت

کم کم با سرد شدن هوا، بازار لباس ها و پوشاک بافت داغ می شود. در این جا برای شما بافت کلاه زیبا مخصوص فصل زمستان را آماده کرده ایم. این کلاه زیبای پسرانه نمای بسیار زیبایی داشته و می تواند سر شما را از سرما محافظت کند. برای اینکه آموزش بافتنی امروز را به خوبی درک کنید و یاد بگیرید نقشه بافت کلاه را نیز در اختیار شما قرار داده ایم. این کلاه پسرانه با شکل راه راه خود می تواند یک کلاه خوب برای ست زمستانی فرزند شما باشد. اگر شما هم دوست دارید این کلاه دو رنگ پسرانه را برای کودک خود بافت بزنید در ادامه همراه رزبانو باشید.

دو شنبه 01 / 07 / 1398
ادامه مطلب

بافت

,

بافتنی

,

بافت کلاه

,

کلاه پسرانه

,
آموزش بافت پانچو زنانه برای روزهای بهاری

آموزش بافت پانچو زنانه برای روزهای بهاری

پانچو یک مدل لباس فانتزی برای خانم های شیک پوش می باشد. اگر شما هم از لباس های بافتنی زنانه خوشتان می آید، و کمی با هنر بافتنی آشنایی دارید، آموزش بافت این پانچو زنانه شیک و زیبا را ازدست ندهید. شما برای بافت این پانچو سفید بهاری کار سختی نخواهید داشت و فقط کافی برای بافت آن از نقشه بافت ارائه شده و دستور العملی که در ادامه خواهید دید بهره ببرید. پانچو این لباس زنانه شیک و زیبا برای فصل بهار می باشد. بافت این پانچو زیبا نیاز به کاموای زیادی ندارد و بسیار کاربردی و شیک می باشد.

دو شنبه 25 / 06 / 1398
ادامه مطلب

بافت

,

بافتنی

,

لباس زنانه

,

پانچو

,
آموزش بافت کیف دو میل زنانه و سوئیشرت جلو بسته

آموزش بافت کیف دو میل زنانه و سوئیشرت جلو بسته

برای آموزش بافتنی امروز دو مورد را برای شما عزیزان در نظر گرفته ایم که به ترتیب شامل آموزش بافت کیف دومیل طرح پیچ فنجونی و آموزش بافت سوئیشرت جلو بسته می باشد. برای بافت کیف دو میل باید این نکته را در نظر داشته باشید که اين مدل كيف كه با طرح هاى كشباف در لبه ها و دو جفت پيچ و طرح لانه زنبورى درست مي شود. و برای بافت سوئیشرت جلو بسته نیز باید بدانیم که اين سوئیشرت از قانون آستين رگلان پيروى مي كند با اين تفاوت كه چون جلو بسته هست نيازى نيست بالاتنه لباس آزاد باشد پس تقسيم بندى ها كمى تغيير مي كند پس تقسيم بندى ها را تقسيم بر ٤ در نظر مي گيريم. این سوئیشرت هم برای دخترها و هم برای پسر ها مناسب می باشد.

سه شنبه 15 / 05 / 1398
ادامه مطلب

بافت کیف دومیل

,

پیچ فنجونی

,

بافت سوئیشرت

,

سوئیشرت جلو بسته

,

آموزش بافتنی

,