به سايت بزرگ رزبانو خوش آمديد.وارد يا عضو شويد کاربرگرامي شما اکنون در مسير زير قرار داريد : آموزش متنی بافت سارافون نوزادی دومیل - بافتنی رزبانو

بافتنی و آموزش بافت سارافون نوزادی دومیل

تاريخ ارسال پست:
یکشنبه 1400/06/21
نويسنده:
S.mirzagol
تعداد بازديد:
1516

بافتنی و آموزش بافت سارافون نوزادی دومیل

از سری آموزش های بافتنی، با یکی دیگر از آموزش های بافت سارافون دخترانه در خدمت شما هستیم. در این جا قصد داریم شما را با نحوه بافت سارافون نوزادی دومیل آشنا کنیم.

 

https://up.rozbano.com/view/3406143/The%20texture%20of%20a%20baby%20sarong.jpg

بافتنی و آموزش بافت سارافون نوزادی دومیل

 

آموزش متنی بافت سارافون نوزادی دومیل:

این مدال سارافون را از کمر شروع به بافت می کنید. دوتا زیر و دوتا رو می بافید، دور تا دور کمر را 5 سانت کشباف دو تایی بشه، قسمت پشت را کور می کنی برای جلو با توجه به اندازه ای سارافون جدا کرده و پیش بند جلو را می بافید.

 

10 سانت کمتر بشه پیش بند جلو را ادامه می دی یعنی 6 دانه جو دونه 30 دانه ساده بافی و 6 دانه جو دونه را به بلندی 15 الی 20 سانت با توجه به سایز انخخاب می کنی می بافی. در انتها 10 رج جو دونه می بافی کور می کنی.

 

در ادامه قسمت جلو را می تونی دونه بگیری از پایین کشباف و یا می تونی چدا ببافی 10 الی 12 سانت ساده بافی می کنی، اول جلو را می بافی و بعد پشت رو بعد از هر طرف یکدانه یعنی در ردیف دو دانه کم می شه تا به عرض 5 سانت می رسه 10 سانت بدون کم و زیاد کردن می بافی.

 

برای پشت شورت از هر طرف یک دونه اضافه می کنی تا به اندازه جلو برسد دوباره 10 الی 12 سانت می بافی و کور می کنی و به پشت روی کشباف بافته شده وصل می کنی برای بند 8 دانه جو دونه بافته به بلندی 25 الی 30 سانت و کور می کنید.

 

جا دگمه را می تونید روی بند و یا روی پیش بند بدید برایپیلی های روی شورت به اندازه دورتا دور کمر که برای کشباف سر انداخته بودید اگه 80 تا بود 100 دانه یعنی 20 دانه بیشتر سر بیاندازید و 8 الی 10 سانت ساده بافی کنید بهتر است چهار رج ابری ببافید تا لوله نشود.

 

از هر سه دانه دوتا یکی کنید تا 20 دانه اضافی تمام شود کور کرده وصل کنید سه تکه چین بافته و وصل کنید اگر پر چین می خواستید دوبرابر سر بیاندازید اگه 80 دانه بود 160 دانه سر بیاندازید کمربند را جدا بافته و از لابلا رد کنید.

 

منبع: بافتنی فقط دومیلبه کانال تلگرام رزبــــانــــو بپيونديد !

کلمات کليدي

بافتنی

سارافون نوزادی دومیل

مطالب مرتبط
نظرات اين مطلب
کد امنیتی رفرش