به سايت بزرگ رزبانو خوش آمديد.وارد يا عضو شويد کاربرگرامي شما اکنون در مسير زير قرار داريد : آموزش بافت شلوار پیش بندی برای نوزاد - بافتنی رزبانو

بافتنی و آموزش بافت شلوار پیش بندی برای نوزاد

تاريخ ارسال پست:
جمعه 1400/07/23
نويسنده:
S.mirzagol
تعداد بازديد:
375

بافتنی و آموزش بافت شلوار پیش بندی برای نوزاد

از سری آموزش های بافتنی، امروز می خواهیم شما عزیزان را با نحوه بافت یک شلوار پیش بندی شیک و زیبا برای نوزاد عزیزتان آشنا کنیم. اگر شما هم دوست دارید این شلوار زیبا را بافت بزنید در ادامه همراه رزبانو باشید.

 

https://up.rozbano.com/view/3420948/Texture%20of%20apron%20pants%20for%20baby.jpg

بافتنی و آموزش بافت شلوار پیش بندی برای نوزاد

 

مراحل بافت سرهمی نوزاد:

اگرخواستید شلوارکی مثل این ببافید، فقط کافی است برای شروع اندازه ی دور باسن نوزاد را نصف کنید و بلندی هم، به اندازه ی بلندی فاق به اضافه ی 10 الی 15 سانتی متر به نسبت قد کودک بگیرید. برای مراحل قبل و بعد از فاق مثل آموزش شلوار عمل کنید.

 

برای بافت پیش بند نصف پایه ها من های 3 الی 5 سانتی متر از هر طرف پایه ها را راست ببافید. یک رج در آخر کار در گوشه ها در یک پایه 8پایه ببافید روی لبه هم با رنگ دلخواه پایه کوتاه بافته، برای بندها هم از پشت در دو قسمت کنار درز وسط پشت با فاصله ی پنج سانت 6 الی 10 پایه را به اندازه ی لازم راست ببافید.

 

اگر جا دکمه می خواهید روی پیش بند باشد، در رج آخر پیش بند در گوشه ها با زنجیره جای جا دکمه را مشخص کنید و با رنگ مخالفی که دور کار را می بافید روی جادکمه هم ببافید.

 

منبع: بافتنی ستارهبه کانال تلگرام رزبــــانــــو بپيونديد !

کلمات کليدي

بافتنی

شلوار پیش بندی

مطالب مرتبط
نظرات اين مطلب
کد امنیتی رفرش