به سايت بزرگ رزبانو خوش آمديد.وارد يا عضو شويد کاربرگرامي شما اکنون در مسير زير قرار داريد : آموزش بافت یک مدل بافت جدید به همراه فیلم - بافتنی رزبانو

بافتنی و آموزش بافت یک مدل بافت جدید و کاربردی

تاريخ ارسال پست:
شنبه 1400/06/20
نويسنده:
S.mirzagol
تعداد بازديد:
626

بافتنی و آموزش بافت یک مدل بافت جدید و کاربردی

از سری آموزش های بافتنی، با آموزش بافت یک مدل بافت جدید و کاربردی در خدمت شما همراهان عزیز هستیم. شما هم اگر از این مدل بافت خوشتان آمده است در ادامه همراه رزبانو باشید.

 

https://up.rozbano.com/view/3406015/Texture%20A%20new%20and%20functional%20texture%20model.jpg

بافتنی و آموزش بافت یک مدل بافت جدید و کاربردی

 

مراحل بافت مدل  بافت:

رج یکم) 4زیر (بافت رکن رج بعد هم اززیربافته می شود) 7رو - 4زیر (رکن) 7رو ... تا آخر که به 4زیر ختم شود.


رج دوم) 6زیر (4 دانه برای بافت رکن دودانه برای مدل) یک دانه بعدی راسه دانه می کنید (یکی از زیر دانه را خارج نمی کنید از پشت دانه گرفته دوباره یکی از زیر باز خارج نمی کنید از داخل دانه یکی دیگه از زیر حالا خارج می کنید) یکی نبافته از زیر دوباره یک دانه بعدی را سه دانه می کنید 8زیر باز تکرار یک دانه راسه دانه می کنید.

 

رج سوم) 4زیر - 2رو - یک دانه رج قبل را که سه دانه کرده بودید نبافته به میل راست بگیرید نخ روی بافت باشد یکی رو - دوباره سه دانه را نبافته می گیرید - 2رو - 4زیر - 2رو - تکرار.

 

رج چهارم) 4زیر دودانه را با سه دانه بعدی جابه جا می کنید (دو دانه پشت بافت باشد) 3دانه اول را سه تایکی از زیر بعد دو دانه از زیر - یکی نبافته از زیر به میل می گیریم باز پیچ را تکرار می کنیم این بار 3دانه را که با دو دانه جابه جا می کنید اول دو دانه را می بافید بعد سه دانه را با هم یکی می کنید(پیچ ما باید اولی به سمت راست و دومی به سمت چپ باشد, 2زیر سه دانه بعدی را یکی می کنید 4رکن وسط را می بافید تکرار مدل.

 

رج پنجم) تکرار از رج یکم.

 

ویدئو آموزش بافت یک مدل بافت جدید و کاربردی:

ویدئو آموزش بافت یک مدل بافت جدید و کاربردی

 

 

به کانال تلگرام رزبــــانــــو بپيونديد !

کلمات کليدي

بافتنی

مدل بافت

مطالب مرتبط
نظرات اين مطلب
کد امنیتی رفرش