به سايت رزبانو خوش آمديد.وارد يا عضو شويد کاربرگرامي شما اکنون در مسير زير قرار داريد : رزبانو پرتال جامع بانوی ایرانی - 768
زیباترین و جدیدترین مدل های تاج عروس

زیباترین و جدیدترین مدل های تاج عروس

تاج عروس یکی از وسایل خیلی زیبا و تزئینی برای شب عروسی می باشد، که زیبایی خاصی در این شب به یاد ماندی به عروس خانم می دهد. رزبانو در اینجا برای شما نمونه ها و مدل های زیبای از تاج سر عروس یا همان گلسر برای شما عروس خانم های خوشگل و زیبا جمع آوری کرده است، تا مطابق پسند خود از آن ها برای استفاده در شب عروسیتان الگو برداری کنید. در واقع می توان به این نکته اشاره کرد که یکی از این اکسسوری های مهم و زیبای شب عروسی، تاج عروس می باشد. برای دیدن مدل های زیبای تاج سر به ادامه مطلب مراجعه بفرمایید.

جمعه 1395/02/31
ادامه مطلب

تاج عروس

,

تاج سر

,

گلسر

,
معرفی و شناخت انواع سس و چاشنی غذا

معرفی و شناخت انواع سس و چاشنی غذا

اگر شما هم بخواهید غذاهای عالی با طعمی متفاوت اماده کنید حتما باید در غذای خود از سس به عنوان چاشنی غذا بهره ببرید. در واقع می توان به این نکته اشاره داشت که سس از مهم ترین چاشنی ها برای مزه دار کردن غذا و طعم دار کردن آن می باشد. آشپزی دنیای رنگ ها و مزه های عالی و دلچسب می باشد. با این همه پایه تمام سس‌ها از ۵ سس مادر تشکیل شده است. این 5 سس شامل سس بشامل یا سس سفید، سس اسپانیول یا اسپانیایی، سس هالندیز یا هلندی، سس ولوته و سس گوجه فرنگی می باشند.

جمعه 1395/02/31
ادامه مطلب

سس

,

آشپزی

,

چاشنی غذا

,
پوست های چرب و روش دوام بیشتر آرایش

پوست های چرب و روش دوام بیشتر آرایش

اگر پوست شما هم چرب است و با ماندگاری کم آرایش خود مشکل دارید برای رفع مشکل خود و دوام بیشتر آرایش روی صورت خود همراه رزبانو شوید. در این مقاله آموزشی که مرتبط با مباحث آموزش آرایشگری می باشد می خواهیم به مقوله پوست های چرب و نکاتی برای ماندگاری بیشتر آرایش روی این پوست ها بپردازیم. اگر شما هم پوست چرب دارید و با این مشکل مواجه شده اید باید بدنید جای هیچ نگرانی نیست و می توانید با رعایت نکات آرایشی که در ادامه به آن خواهیم پرداخت دوام بیشتر آرایش را برای خود به ارمغان بیاورید.

پنجشنبه 1395/02/30
ادامه مطلب

دوام بیشتر آرایش

,

پوست چرب

,

آموزش آرایشگری

,