به سايت رزبانو خوش آمديد.وارد يا عضو شويد کاربرگرامي شما اکنون در مسير زير قرار داريد : رزبانو پرتال جامع بانوی ایرانی - 760
لیفتینگ و جوانسازی صورت

لیفتینگ و جوانسازی صورت

امروزه روش‌ های بسياری برای بالا کشيدن پوست یا لیفتینگ صورت (Face lifting) از طريق جراحی و غير جراحی صورت مي‌گيرد. اين روش‌ها برای درمان پوست صورت‌هايی است که در اثر افزايش سن دچار شل‌ شدگی و افتادگی شده‌اند. از ميان راه‌‌ های درمانی، روش‌ های جراحی به علت اثرات بهتر طرفداران زيادی پيدا کرده است. اين روش‌ های جراحی با عنوان « رايتيدکتومی » شناخته می شوند. اگر شما هم به جوانسازی صورت خود فکر می کنید در ادامه همراه رزبانو باشید.

دوشنبه 1395/03/03
ادامه مطلب

جوانسازی

,

کشیدن پوست

,

لیفتینگ صورت

,
علل طلاق جنسی و روش های درمان آن

علل طلاق جنسی و روش های درمان آن

روابط زناشویی از موضوعات مهمی است که می تواند سبب پایداری زندگی مشترک و یا بالعکس طلاق می شود. به صورتی که نارضایتی جنسی در رابطه زناشویی به سرعت زمینه را برای سردی روابط در بین همسران به وجود می آورد و مشکلات زیادی را برای زوجین به وجود می آورد تا جایی که زندگی مشترک را به سمت طلاق و جدایی می کشاند. عمدتا مردان نمی‌ پذیرند که مشکل از سوی آنان است که به سرعت زمینه را برای سردی‌ها در همسر خود فراهم می‌کنند. بی میلی جنسی در روابط زناشویی از موضوعات مهمی است که طلاق‌های زیادی را میان زوجین رقم زده است.

دوشنبه 1395/03/03
ادامه مطلب

طلاق

,

روابط زناشویی

,

بی میلی جنسی

,