به سايت رزبانو خوش آمديد.وارد يا عضو شويد کاربرگرامي شما اکنون در مسير زير قرار داريد : رزبانو پرتال جامع بانوی ایرانی - 704
پوست های چرب و روش دوام بیشتر آرایش

پوست های چرب و روش دوام بیشتر آرایش

اگر پوست شما هم چرب است و با ماندگاری کم آرایش خود مشکل دارید برای رفع مشکل خود و دوام بیشتر آرایش روی صورت خود همراه رزبانو شوید. در این مقاله آموزشی که مرتبط با مباحث آموزش آرایشگری می باشد می خواهیم به مقوله پوست های چرب و نکاتی برای ماندگاری بیشتر آرایش روی این پوست ها بپردازیم. اگر شما هم پوست چرب دارید و با این مشکل مواجه شده اید باید بدنید جای هیچ نگرانی نیست و می توانید با رعایت نکات آرایشی که در ادامه به آن خواهیم پرداخت دوام بیشتر آرایش را برای خود به ارمغان بیاورید.

پنج شنبه 30 / 02 / 1395
ادامه مطلب

دوام بیشتر آرایش

,

پوست چرب

,

آموزش آرایشگری

,
آموزش ساخت یخمک میوه ای

آموزش ساخت یخمک میوه ای

اگر به دنبال تهیه یک یخمک خوشمزه و خنک برای فصل گرم تابستان هستید با آموزش ساخت یخمک میوه ای همراه رزبانو شوید. این یخمک میوه ای خانگی بسیار خوشمزه و دلچسب می باشد. طرز تهیه یخمک میوه ای امروز بسیار ساده می باشد و می توانید برای تهیه آن از میوه هایی همچون انگور بدون هسته، گیلاس بدون دانه و توت فرنگی بهره ببرید. در آموزش آشپزی امروز با طرز تهیه این دسر خانگی و خنک رزبانو را همراهی بفرمایید و از نوش جان کردن این دسر خوشمزه در هوای گرم تابستان لذت ببرید.

پنج شنبه 30 / 02 / 1395
ادامه مطلب

یخمک میوه ای

,

دسر

,

آموزش آشپزی

,
روش های کاشت ناخن مصنوعی و مزایا و معایب کاشت آن

روش های کاشت ناخن مصنوعی و مزایا و معایب کاشت آن

در دنیای مد روز کاشت ناخن مصنوعی طرفداران خاص خود را دارد قطعا باعث زیبایی بیشتر ناخن های شما خواهد شد. در این مقاله سعی داریم به معرفی انواع روش کاشت ناخن بپزدازیم و آن را دقیق تر مورد بررسی قرار دهیم. این مقاله شامل مواردی همچون مزایای کاشت ناخن و همچنین عوارض کاشت ناخن می باشد. در دنیای مد که هر روز در حال تغییر و تحول است باید آگاهانه عمل کنید تا بعدا از انتخاب خود پشیمان نشوید. مدل ناخن شما می تواند بر زیبایی شما بیفزاید و یا زیباییتان را تحت تاثیر قرار دهد. در ادامه برای مطالعه این مقاله کاربردی همراه رزبانو باشید.

پنج شنبه 30 / 02 / 1395
ادامه مطلب

کاشت ناخن مصنوعی

,

روش کاشت ناخن

,

مزایای کاشت ناخن

,

عوارض کاشت ناخن

,