به سايت رزبانو خوش آمديد.وارد يا عضو شويد کاربرگرامي شما اکنون در مسير زير قرار داريد : رزبانو پرتال جامع بانوی ایرانی - 691
علل طلاق جنسی و روش های درمان آن

علل طلاق جنسی و روش های درمان آن

روابط زناشویی از موضوعات مهمی است که می تواند سبب پایداری زندگی مشترک و یا بالعکس طلاق می شود. به صورتی که نارضایتی جنسی در رابطه زناشویی به سرعت زمینه را برای سردی روابط در بین همسران به وجود می آورد و مشکلات زیادی را برای زوجین به وجود می آورد تا جایی که زندگی مشترک را به سمت طلاق و جدایی می کشاند. عمدتا مردان نمی‌ پذیرند که مشکل از سوی آنان است که به سرعت زمینه را برای سردی‌ها در همسر خود فراهم می‌کنند. بی میلی جنسی در روابط زناشویی از موضوعات مهمی است که طلاق‌های زیادی را میان زوجین رقم زده است.

دو شنبه 03 / 03 / 1395
ادامه مطلب

طلاق

,

روابط زناشویی

,

بی میلی جنسی

,
مکمل های دوران شیردهی و ویتامین های لازم

مکمل های دوران شیردهی و ویتامین های لازم

بیشتر پزشکان معتقدند که تغذیه ی نوزاد از طریق شیر مادر سالم ترین و بهترین راه برای نوزاد است. علاوه بر فراهم کردن ویتامین ها و مواد مغذی، از فرزند شما در برابر عفونت ها نیز محافظت می کند. شما همیشه باید شک و تردید داشته باشید که ایا این مکمل به ویژه در شیردهی تامین می شود بسیاری از مکمل های حاوی گیاهان، مواد فعال و محرک ممکن است به شیر شما منتقل شوند.

02 / 03 / 1395
ادامه مطلب

مکمل

,

شیردهی

,
عکس های هفته مد بین المللی اسلامی در استانبول

عکس های هفته مد بین المللی اسلامی در استانبول

در این هفته مد که در ترکیه برگزار می شود، مدل های لباس زنانه از تونیک بلند گرفته تا پیراهن های گل دار، لباس های فاخر با زمینه های رنگارنگ و مانتو های تیره را به نمایش می گذارند که تمامی این لباس ها طوری برش خورده اند که قسمت های برجسته بدن را بپوشانند. نکته جالب این است که برای جذاب و زیباتر کردن مدل لباس زنانه از انواع سربندها، روسری و شینیون های رسمی مخصوص مدل های بی حجاب استفاده شده است. در واقع این شو لباس برای نمایش لباس های پوشیده و محجبه اسلامی می باشد.

02 / 03 / 1395
ادامه مطلب

ترکیه

,

مدل لباس

,

لباس زنانه

,