به سايت بزرگ رزبانو خوش آمديد.وارد يا عضو شويد کاربرگرامي شما اکنون در مسير زير قرار داريد : بافتنی و آموزش بافت ست شال و کلاه شیک و زیبای دخترانه

بافتنی و آموزش بافت ست شال و کلاه شیک و زیبای دخترانه

تاريخ ارسال پست:
سه شنبه 1401/06/22
نويسنده:
S.mirzagol
تعداد بازديد:
463

بافتنی و آموزش بافت ست شال و کلاه شیک و زیبای دخترانه

از سری آموزش های بافتنی، امروز هم با یک سورپرایز ویژه در خدمت شما خانوم های هنرمند خواهیم بود. در ادامه می خواهیم شما را با نحوه بافت ست شال و کلاه شیک و زیبای دخترانه آشنا کنیم پس در ادامه همراه ما باشید.

 

https://up.rozbano.com/view/3539968/Knitting%20Shawl%20and%20hat%20set%20tutorial.jpg

بافتنی و آموزش بافت ست شال و کلاه شیک و زیبای دخترانه

 

راهنمای بافت ست شال و کلاه دخترانه:

برای بافت کلاه به اندازه دور سر دونه سر بندازید کشبافت دو زیر، دو رو ببافید حدودا پنج سانت. بعد از کشبافت تو راه اول یک تعداد به دونه ها تون اضافه کنید و دفعه بعد که روی کار بودید با فاصله منظم هر ۸ یا ده دونه که به رو بافتید یدونه به زیر ببافید و تکرار ....

 

چند راه اخر کارتون گاها تو یک رج چند تا دونه کم کنید البته هر بار که روی کار بودید دو سه راه اخر یبتر کل دونه ها رو دوتا یکی دوتا یکی کنید دفعه بعد روی کار اومدید بقیه دونه ها رو سه تا یکی سه تا یکی کنید در اخر هر چی موند داخل نخ و سوزن کنید و بکشید.

 

بافت شال هم بافت رکن از بغل هست گاها از سمت یقه پنج تا پنج تا دونه نگه دارید و نبافید و وقتی پنج تا در اخر راه داشتید اینبار کل دونه ها رو ببافید.

 

برای اینکه سوراخم ایجاد نشه میلو رد‌کنید از دونه پایین بگیرید بندازید رو میل و با همون دونه دوتا یکی کتید اول هر دونه از اون پنج تا ها منظورمه بعد چند راه ببافید و تکرار این مراحل تا ی سمت که سمت گردنه جمعتر باشد.

 

منبع: بافتنی(فقط دومیل)به کانال تلگرام رزبــــانــــو بپيونديد !

کلمات کليدي

بافتنی

ست شال و کلاه

بافت کلاه

بافت شال

مطالب مرتبط
نظرات اين مطلب
کد امنیتی رفرش