به سايت بزرگ رزبانو خوش آمديد.وارد يا عضو شويد کاربرگرامي شما اکنون در مسير زير قرار داريد : آموزش آرایش چشم با رنگ مختلف

آموزش آرایش چشم با رنگ مختلف

تاريخ ارسال پست:
دوشنبه 1395/06/29
نويسنده:
S.mirzagol
تعداد بازديد:
191

آموزش آرایش چشم با رنگ مختلف

برخی چشم ها هستند که با رنگی خاص به صورت خوشکل دیده میشوند و اگر به در آرایش آن از رنگ های دیگر استفاده شود نه تنها زیبا نخواهد شد بلکه موجب به هم ریختنی و بدریخت شدن آرایش شما نیز میشود پس سعی کنید آن رنگی را که به چشم های شما بیشتر میاید را انتخاب کنید.ما در این مطلب از رزبانو آموزش آرایش و کشیدن خط چشم با رنگ های مختلف را آموزش میدهیم.


خط چشم مشکی چون همیشه استفاده می شود دیگر خاص نیست، اما استفاده از رنگ های دیگر جذابیتتان را بیشتر می کند! هنگام انتخاب خط چشم های رنگی لازم است که رنگی مناسب را برگزینید که به رنگ پوستتان بیاید. اگر می توانید رنگ های روشن را برگزینید با استفاده از یک رنگ سایه خاص در کنارش روح زندگی را به چشمانتان می دمید.

 

خط چشم بنفش رنگ دیگری است که بی درنگ درخشش چشمانتان را زیاد می کند! این رنگ می تواند چشمان سبز را روشن تر نشان دهد. همچنین رنگی است که به همه مدل چشمی می آید. در روز می توانید خط چشم بنفش را روی پلک بالا و زیر چشم استفاده کنید تا چشمانتان زیباتر شود!

 

https://up.rozbano.com/view/1842354/rozbano-403.jpg

 

درمیان تمام خط چشم های رنگی، خط چشم آبی نفتی مشهورترینشان است که با هر رنگ پوستی همخوانی خیلی خوب دارد. با استفاده از این رنگ خط چشم می توانید هر لباسی بپوشید. همچنین بهترین رنگ برای چشم های قهوه ای است.

 

https://up.rozbano.com/view/1842355/rozbano-403-1.jpg

 

چشم های قهوه ای و فندقی با خط چشم سبز زیتونی ظاهری فوق العاده پیدا می کنند! شما می توانید این رنگ را هر روز استفاده کرده و با ترکیب ان با یک سایه خاکی رنگ جادویش را ببینید. فقط یکبار آن را امتحان کنید بعد می فهمید دیگر هرگز نمی توانید چشمانتان را بدون این رنگ شیک ببینید!

 

https://up.rozbano.com/view/1842356/rozbano-403-2.jpg

 

خط چشم شکلاتی بهترین انتخاب برای هر رنگ چشمی است.این رنگ ظاهری طبیعی بهتان می دهد و چهره تان را گرم تر می کند. خط چشم شکلاتی همراه با لب های بدون رژ یا خیلی کمرنگ یک آرایش فوق العاده برای مهمانی های شب است.

 

https://up.rozbano.com/view/1842357/rozbano-403-3.jpg

 

خط چشم خاکستری ذغالی جایگزینی برای خط چشم های ساده مشکی است. این خط چشم را می توانید برای مشکی تر کردن چشم با آرایش دودی استفاده کنید. برای هرچه جذاب تر کردن چهره تان این رنگ خط چشم را با آرایش طبیعی به کار ببرید. سایه نقره ای براق با ترکیب خط چشم دودی ذغالی چشمانتان را درخشان تر از همیشه می کند!

 

https://up.rozbano.com/view/1842358/rozbano-403-4.jpg

 

اگر به دنبال رنگ خط چشم زیبا و وحشی هستید، آبی براق بهترین رنگ است! این رنگ آنقدر روشن و قوی است که تنها کشیدن یک خط باریک روی پلک بالا می تواند به عنوان یک آرایش کامل برای چشم کافی باشد!

 

https://up.rozbano.com/view/1842359/rozbano-403-5.jpg

 

فیروزه ای رنگی ماهرانه و ملایم برای خط چشم است. این رنگ را می توانید هر روز استفاده کنید. همچنین می توانید با کشیدن خط باریک روی پلک بالا و پایینی چشمانتان را روشن تر و جالب تر کنید.

 

https://up.rozbano.com/view/1842360/rozbano-403-6.jpg

 

وقتی می خواهید با گرمی طبیعی چشمانتان را درخشان تر سازید، خط چشم سفید همیشه مناسب است! این رنگ کاری می کند چهره تان همیشه شاداب باشد و آرایشی مد روز و ویژه داشته باشید.
خوب حالا رنگ خود را انتخاب کردید؟ تمام این ها را امتحان کنید تا جذاب ترین چشم ها را داشته باشید!

 

https://up.rozbano.com/view/1842361/rozbano-403-7.jpg

 

منبع :ileev.com

 

به کانال تلگرام رزبــــانــــو بپيونديد !

کلمات کليدي

آرایش انواع چشم

آرایش انواع صورت

آرایش چشم

آرایش چشم با خط چشم

آرایش صورت

آموزش آرایش انواع صورت

آموزش آرایش چشم

آموزش آرایشگری

آموزش تصویری کشیدن خط چشم

آموزش روش کشیدن خط چشم به صورت صحیح

آموزش کشیدن خط چشم

چگونه خط چشم بکشیم؟

خط چشم صحیح

روش آرایش انواع چشم

روش کشیدن خط چشم

سایت آرایشگری

کشیدن خط چشم

کشیدن خط چشم صحیح

آرایشگری رزبانو

خاص ترین آرایش چشم با رنگ مختلف

مطالب مرتبط
نظرات اين مطلب
کد امنیتی رفرش