به سايت بزرگ رزبانو خوش آمديد.وارد يا عضو شويد کاربرگرامي شما اکنون در مسير زير قرار داريد : آموزش تکنیک دومیل بافی - اضافه کردن دانه بدون ایجاد سوراخ - رزبانو

بافتنی و آموزش تکنیک دومیل بافی (اضافه کردن دانه بدون ایجاد سوراخ)

تاريخ ارسال پست:
جمعه 1399/01/22
نويسنده:
S.mirzagol
تعداد بازديد:
5183

بافتنی و آموزش تکنیک دومیل بافی (اضافه کردن دانه بدون ایجاد سوراخ)

اگر شما هم از علاقه مندان به هنر بافتنی هستید و با دومیل بافی نیز آشنایی دارید حتما با آموزش امروز همراه رزبانو باشید. در این مطل قصد داریم تا شما را با تکنیک اضافه کردن دانه در دومیل بافی بدون ایجاد سوراخ آشنا کنیم. در ادامه هم به کمک یک ویدئو و هم با توضیحات تکمیلی شما را با تکنیک و نحوه بافت این مدل بافت آشنا خواهیم کرد.

 

https://up.rozbano.com/view/3114976/Double%20weaving%20technique.jpg

بافتنی و آموزش تکنیک دومیل بافی (اضافه کردن دانه بدون ایجاد سوراخ)

 

آموزش اضافه کردن دانه بدون ایجاد سوراخ در بافتنی:

در بافت دستکش یک سری از عزیزان گفته بودند که طریقه دانه اضافه کردن انگشت شصت را خوب متوجه نشده اند .این هم یک کلیپ فقط از اضافه کردن توی بافت به روشی که سوراخ تو بافت نیافته و یک خط اُریب زیبا داشته باشیم. اگذ بافت را ادامه بدهید حتما متوجه این خط می شوید.

 

ویدئو آموزش اضافه کردن دانه بدون ایجاد سوراخ:

ویدئو آموزش اضافه کردن دانه بدون ایجاد سوراخ در بافتنی

 

نحوه اضافه کردن دانه بدون ایجاد سوراخ:

رج اول که شروع اضافه کردن است: دوتا دونه مشخص کنید و قبل و بعدش دو نشان بگذارید. قبل از دوتا دونه اول از پایه ی سمت دانه دونه بگیرید و بعد خود دونه را ببافید، بعد دونه های وسط را ببافید.

برای اضافه کردن در سمت چپ: اول دونه را ببافید و بعد از پایه ی سمت چپ دونه ی بافته شده دونه بگیرید. رج های پشت تمام دونه ها به رو بافته می شود و رج بعد به همان منوال ادامه بدهید. اضافه کردن ها بعد و قبل از نشان انجام می شود. حواستان باشد نشان ها جابجا نشوند تا یک بافت مرتب و زیبا داشته باشید.

 

تهیه و تنظیم شده در: بخش هنرکده رزبانو

منابع: کانال بافتنی دومیل

 

به کانال تلگرام رزبــــانــــو بپيونديد !

کلمات کليدي

بافتنی

دومیل بافی

اضافه کردن دانه

مطالب مرتبط
نظرات اين مطلب
کد امنیتی رفرش