به سايت بزرگ رزبانو خوش آمديد.وارد يا عضو شويد کاربرگرامي شما اکنون در مسير زير قرار داريد : آموزش رایگان بافت شلوار پیشبندی بچگانه - بافتنی رزبانو

بافتنی و آموزش بافت شلوار پیشبندی بچگانه

تاريخ ارسال پست:
یکشنبه 1401/03/15
نويسنده:
S.mirzagol
تعداد بازديد:
3845

بافتنی و آموزش بافت شلوار پیشبندی بچگانه

از سری آموزش های بافتنی، قصد داریم شما عزیزان را با نحوه بافت شلوار پیشبندی بچگانه آشنا کنیم. مدل شلوار پیش بندی، در دسته بندی لباس های بچگانه، لباسی پرطرفدار و خاص است که در عین راحتی، جذابیت استایل کودک شما را نیز دو چندان می کند.

 

https://up.rozbano.com/view/3503619/Childrens%20apron%20pants.jpg

بافتنی و آموزش بافت شلوار پیشبندی بچگانه

 

چگونه یک شلوار پیشبندی بچگانه زیبا ببافیم؟

برای بافت این شلوار به اندازه دور مچ به اضافه دو سانت آزادتر دونه سر بندازید. کشبافت دو زیر دو رو ببافید. حدودا ۵ سانت ولی اگه مثل تصویر می خواهید تا بخوره ۸ الی ده سانت ببافید. بعد از کشبافت تو یک رج به کل دونه ها تون ۶ تا ۸ تا دونه اضافه کنید بعد ساده بافی کنید و هر ۶ تا ۸ راه یک بارم از دو طرف کار یدونه اضافه کنید تا فاق ببافید.

 

دقت کنید اضافه کردنا تا حدی باشد که وقتی به فاق می رسید پهنای هر لنگه شلوار از نصف دور باسن دو سانت اضافه تر باشد. لنگه دومم به همین روش ببافید تا فا توی فاق هر دولنگه رو داخل یک میل رد کنید اول کار یدونه اضافه کنید و یک لنگو ببافید بین دولنگم دوتا دونه اضافه میشه و لنگه دومم ببافید تا اخر بعد خواستید پشت کارو شروع کنید از اونورم یدونه اضافه کنید.

 

دیگه اضافه کردن نداریم تا نزدیک کمر حدودا بین دو فاق هر ۴ راه یبار روی کار که بودید دوتا یکی انجام بدید تا گشادی کار یکم جمع بشود.  برای کمر هم ۸ سانت کشبافت ببافید دو زیر دو رو. بند هم ۱۰ تا دونه بگیرید از کار.

به کانال تلگرام رزبــــانــــو بپيونديد !

کلمات کليدي

بافتنی

شلوار پیشبندی بچگانه

لباس بچگانه

استایل کودک

مطالب مرتبط
نظرات اين مطلب
کد امنیتی رفرش