به سايت رزبانو خوش آمديد.وارد يا عضو شويد کاربرگرامي شما اکنون در مسير زير قرار داريد : رزبانو پرتال جامع بانوی ایرانی - 622
پوست های چرب و روش دوام بیشتر آرایش

پوست های چرب و روش دوام بیشتر آرایش

اگر پوست شما هم چرب است و با ماندگاری کم آرایش خود مشکل دارید برای رفع مشکل خود و دوام بیشتر آرایش روی صورت خود همراه رزبانو شوید. در این مقاله آموزشی که مرتبط با مباحث آموزش آرایشگری می باشد می خواهیم به مقوله پوست های چرب و نکاتی برای ماندگاری بیشتر آرایش روی این پوست ها بپردازیم. اگر شما هم پوست چرب دارید و با این مشکل مواجه شده اید باید بدنید جای هیچ نگرانی نیست و می توانید با رعایت نکات آرایشی که در ادامه به آن خواهیم پرداخت دوام بیشتر آرایش را برای خود به ارمغان بیاورید.

پنج شنبه 30 / 02 / 1395
ادامه مطلب

دوام بیشتر آرایش

,

پوست چرب

,

آموزش آرایشگری

,
آموزش ساخت یخمک میوه ای

آموزش ساخت یخمک میوه ای

اگر به دنبال تهیه یک یخمک خوشمزه و خنک برای فصل گرم تابستان هستید با آموزش ساخت یخمک میوه ای همراه رزبانو شوید. این یخمک میوه ای خانگی بسیار خوشمزه و دلچسب می باشد. طرز تهیه یخمک میوه ای امروز بسیار ساده می باشد و می توانید برای تهیه آن از میوه هایی همچون انگور بدون هسته، گیلاس بدون دانه و توت فرنگی بهره ببرید. در آموزش آشپزی امروز با طرز تهیه این دسر خانگی و خنک رزبانو را همراهی بفرمایید و از نوش جان کردن این دسر خوشمزه در هوای گرم تابستان لذت ببرید.

پنج شنبه 30 / 02 / 1395
ادامه مطلب

یخمک میوه ای

,

دسر

,

آموزش آشپزی

,