به سايت رزبانو خوش آمديد.وارد يا عضو شويد کاربرگرامي شما اکنون در مسير زير قرار داريد : رزبانو پرتال جامع بانوی ایرانی - 5
آموزش قلاب بافی | اندازه گیری و سایز بندی در قلاب بافی

آموزش قلاب بافی | اندازه گیری و سایز بندی در قلاب بافی

از سری آموزش های اصول اولیه قلاب بافی قصد را مباحث اندازه گیری و سایز بندی در قلاب بافی آشنا کنیم. شما دوستان در این مطلب با دو روش اندازه گیری بافت آشنا خواهید شد. همچنین شما با نحوه اندازه گیری لباس های جلو باز و اندازه گیری سایر قسمت های لباس بافت آشنا خواهید شد. امیدوارم شما دوستان که در ابتدای راه یادگیری قلاب بافی هستید بتوانید از این آموزش بهره کافی را ببرید.

جمعه 13 / 10 / 1398
ادامه مطلب

قلاب بافی

,

اندازه گیری

,

سایز بندی

,
آشپزی و طرز تهیه ی ترشی پر ویتامین هویج و ترب سفید

آشپزی و طرز تهیه ی ترشی پر ویتامین هویج و ترب سفید

اگر شما هم از عاشقان آشپزی و خلق طعم ها و مزه های جدید هستید حتما با طرز تهیه ترشی ویتامینی امروز همراه رزبانو باشید. ترشی جزء مخلفاتی است که اگر سر سفره باشد، مطمئن باشید دو برابر دیگر زمان ها غذا می خورید. شاید چاق کننده باشد، اما گذشتن از آن کار راحتی نیست. ترشی های گوناگون در هم بلدید و هم امتحان کرده اید. امروز طرز تهیه ترشی هویج و ترب را به شما آموزش می دهیم.

پنج شنبه 12 / 10 / 1398
ادامه مطلب

آشپزی

,

ترشی

,

ترشی هویج و ترب

,
بافتنی و آموزش بافت ژاکت دخترانه سفید بچگانه

بافتنی و آموزش بافت ژاکت دخترانه سفید بچگانه

در این آموزش از سری آموزش های بافتنی سایت رزبانو، قصد داریم شما عزیزان را با نحوه بافت یک ژاکت دخترانه کشباف زیبا و شیک آشنا کنیم. شما می توانید با بافت این ژاکت زیبای بچگانه، کودک خود را از سرما محافظت کنید. شما هم اگر دوست دارید یک ژاکت زیبا و شیک را برای دختر خود ببافید باید بدانید که این ژاکت گزینه مناسبی برای شما خواهد بود. در مطالب قبلی نحوه بافت ژاکت پسرانه را خدمت شما توضیح داده بودیم و حال می خواهیم نحوه بافت یک ژاکت زیبای دخترانه را یاد بگیریم.

چهار شنبه 11 / 10 / 1398
ادامه مطلب

بافتنی

,

بچگانه

,

ژاکت دخترانه

,