به سايت رزبانو خوش آمديد.وارد يا عضو شويد کاربرگرامي شما اکنون در مسير زير قرار داريد : رزبانو پرتال جامع بانوی ایرانی - 4
آموزش تصویری ساخت عروسک اسب تک شاخ نمدی

آموزش تصویری ساخت عروسک اسب تک شاخ نمدی

ساخت کاردستی های نمدی، بالاخص عروسک نمدی از جمله سرگرمی های خلاقانه و پرطرفدار می باشد. رزبانو نیز در این مطلب تلاش دارد تا شما را با نحوه ساخت یک عروسک زیبا و متفاوت نمدی آشنا کند. در این آموزش شما هنرمندان عزیز با نحوه ساخت عروسک اسب تک شاخ نمدی آشنا می شوید و انشاا... در پایان کار خواهید توانست این عروسک نمدی زیبا را برای کودک دلبندتان بسازید. برای دیدن آموزش ساخت عروسک اسب تک شاخ در ادامه همراه رزبانو باشید.

چهار شنبه 15 / 08 / 1398
ادامه مطلب

عروسک

,

نمدی

,

اسب تک شاخ

,
آموزش مرحله به مرحله بافت جوراب دومیل

آموزش مرحله به مرحله بافت جوراب دومیل

از سری مطالب آموزش بافتنی امروز قصد داریم شما خانم های هنرمند را با نحوه بافت جوراب دومیل آشنا کنیم. نحوه بافت جوراب شاید کمی نوستالژیک باشد و شما را یاد مادر بزرگ ها بیاندازد که در تابستان برای فصل سرما پوشاک و جوراب گرم می بافتند. شما می توانید با کمی دقت و صبر نحوه بافت این جوراب شیک و البته کاربردی را به راحتی باد بگیرید و یک جوراب زیبا را برای فرزندتان و یا حتی خودتان بافت بزنید.

دو شنبه 13 / 08 / 1398
ادامه مطلب

بافت

,

جوراب

,

بافتنی

,
آموزش بافت کلاه رینگی و گردنی زنانه با میل

آموزش بافت کلاه رینگی و گردنی زنانه با میل

بنا به درخواست یکی از دوستان، در این مطلب آموزش بافت کلاه رینگی و گردنی زنانه را برای شما می گذاریم. امیدوارم از آموزش بافت کلاه زنانه امروز استفاده کنید. این مدل کلاه و شال رینگی را هم با قلاب (الگو قلاب بافی) هم با میل (الگوی بافتنی) می توانید ببافید. نکته دیگر این است که این مدل کلاه و گردنی گاهی به طول و گاهی به عرض بافته می شود. این کلاه زنانه بافت زیاد سختی ندارد و فقط کافی است آموزش امروز را دنبال بفرمایید و از ویدئو ارائه شده برای تکمیل کار خود بهره ببرید.

12 / 08 / 1398
ادامه مطلب

زنانه

,

بافت

,

گردنی

,

کلاه رینگی

,
طرز تهیه کباب شیش طاووق به همراه فیلم آموزشی

طرز تهیه کباب شیش طاووق به همراه فیلم آموزشی

امروز برای شما یک کباب خیلی خوشمزه عربی آورده ام که اگر آن را یک بار درست کنید، جزء برنامه غذاییتان می شود و دیگر نمی توانید از آن دل بکنید. کباب شیش طاووق تقریبا یک چیزی تو مایه کباب بختیاری هست ولی شاید بتوان گفت کمی خوشمزه تر است. مزیت این کباب این است که آب دار هست. یعنی  چند ساعتی هم بماند باز بافت آن نرم می باشد، برعکس جوجه کباب که زود خشک‌ می شود. توصیه می کنم اگر اهل کباب و آشپزی هستید حتما کباب شیش طاووق را یک بار درست کنید.

پنج شنبه 09 / 08 / 1398
ادامه مطلب

کباب

,

آشپزی

,

شیش طاووق

,
آموزش بافت کلاه مخصوص شب یلدا و یک مدل اسکاچ

آموزش بافت کلاه مخصوص شب یلدا و یک مدل اسکاچ

از سری مطالب آموزش بافتنی، امروز با آموزش بافت یک کلاه زیبا و شیک با طرح هندوانه که می توانید در شب یلدا از آن استفاده کنید در خدمت شما هستیم. همچنین در این مطلب آموزش بافت یک مدل اسکاچ زیبا و کاربردی را برای شما علاقه مندان به هنر بافتنی و قلاب بافی آماده کرده ایم که البته این آموزش همراه با ویدئو آموزشی می باشد تا تمام مراحل را به راحتی متوجه شوید. اگر شما هم از این آموزش های خوشتان می آید در ادامه همراه رزبانو باشید.

چهار شنبه 08 / 08 / 1398
ادامه مطلب

بافت

,

شب یلدا

,

کلاه

,

اسکاچ

,
آموزش بافت سرهمی پیچ، پر طرفدار برای نوزاد

آموزش بافت سرهمی پیچ، پر طرفدار برای نوزاد

با سلام خدمت شما علاقه مندان به هنر بافت و بافتنی، امروز بنا به درخواست دوستان با آموزش بافت یک سر همی پیچ برای نوزاد در خدمت شما هستیم. این سر همی بسیار زیبا و شیک می باشد و در آن از بافت مدل پیچ بهره شده است که می تواند دل هر مامانی را برای بافتنش به لرزه بیاندازد. شما هم اگر از این سر همی خوشتان آمده است و دوست دارید یک از آن را برای نوزاد دلبندتان بافت بزنید در ادامه همراه رزبانو باشید.

سه شنبه 07 / 08 / 1398
ادامه مطلب

نوزاد

,

بافت

,

سر همی

,