به سايت رزبانو خوش آمديد.وارد يا عضو شويد کاربرگرامي شما اکنون در مسير زير قرار داريد : رزبانو پرتال جامع بانوی ایرانی - 3
بافتنی و آموزش فارسی و گام به گام مدل پا اردکی

بافتنی و آموزش فارسی و گام به گام مدل پا اردکی

از سری آموزش های متنوع و زیبای بافتنی، امروز با آموزش بافت یک مدل بافت زیبا و کاربردی دیگر در خدمت شما دوستان و همراهان عزیز هستیم. در این جا قصد داریم شما عزیزان را با نحوه بافت مدل پا اردکی آشنا کنیم. مدل های پا اردکی یا چتری یا پنجه خرس تقریبا همه یک‌ شکل درمیان و با یه تغییرات ریز می توانید این مدل را به صورت های مختلف ببافید. یکی از زیباترین مدل های بافت، بافت پا اردکی می باشد.

چهار شنبه 14 / 03 / 1399
ادامه مطلب

بافتنی

,

مدل بافت

,

پا اردکی

,
بافتنی و آموزش فارسی بافت پترن قلب

بافتنی و آموزش فارسی بافت پترن قلب

از سری آموزش های بافتنی و از پترن های مختلف در این هنر زیبا و کاربردی، امروز قصد داریم شما عزیزان را با یک پترن زیبا و عاشقانه آشنا کنیم. در این جا می خواهیم شما را با نحوه بافت پترن قلب آشنا کنیم. در این آموزش برای راحتی کار و درک بهتر شما از نحوه بافت این پترن قلب زیبا و جذاب یک ویدئو آموزشی با زبان فارسی را آماده کرده ایم که امیدواریم بتوانید بهره کافی را از آن ببرید.

سه شنبه 13 / 03 / 1399
ادامه مطلب

بافتنی

,

پترن قلب

,
آشپزی و طرز تهیه رولت توت فرنگی

آشپزی و طرز تهیه رولت توت فرنگی

از سری مطالب آموزشی آشپزی، امروز با طرز تهیه یک شیرینی خوشمزه و پرطرفدار در خدمت شما کدبانوی عزیز هستیم. در این آموزش قصد داریم شما عزیزان را با روش تهیه رولت توت فرنگی خوشمزه آشنا کنیم. اگر شما هم از طرفداران توت فرنگی هستید و از این میوه خوشتان می آید در ادامه با این دستور پخت همراه رزبانو باشید و از تهیه این شیرینی خارق العاده لذت ببرید. این دسر جذاب و خوش طعم یک دسر محبوب است که شما می‌ توانید آن را برای مهمانی‌ های خود انتخاب کنید.

دو شنبه 12 / 03 / 1399
ادامه مطلب

آشپزی

,

رولت توت فرنگی

,

دسر

,
بافتنی و آموزش بافت پترن بادامی

بافتنی و آموزش بافت پترن بادامی

بافتنی، هنری بسیار زیبا و کاربردی می باشد. این هنر دارای تنوع بسیار زیادی بوده و در آن می توانید پترن های مختلف بافت را پیدا کنید. در این جا قصد داریم تا شما را با نحوه بافت پترن بادامی آشنا کنیم. اگر شما هم با بافت این نوع پترن مشکل دارید و می خواهید نحوه بافت آن را یاد بگیرید در ادامه همراه رزبانو باشید. امیدوارم بتوانید با نحوه بافت این مدل زیبا و کاربردی آشنا شوید.

11 / 03 / 1399
ادامه مطلب

بافتنی

,

پترن بادامی

,
کاردستی و آموزش بافت پوم پوم برای دیوار کوب یا پادری

کاردستی و آموزش بافت پوم پوم برای دیوار کوب یا پادری

اگر شما هم دوست دارید کاردستی های زیبا و کاربردی برای خود بسازید و هنر خود را به رخ دیگران بکشید در ادامه همراه رزبانو باشید. در این جا قصد داریم شما عزیزان را با نحوه بافت پوم پوم زیبا آشنا کنیم. شما می توانید از این پوم پوم خلاقانه به عنوان دیوار کوب و پادری بهره ببرید که این دیگر بستگی به سلیقه شما دارد. این پوم پوم بالاخص برای اتاق کودک بسیار جالب و زیبا می باشد.

جمعه 09 / 03 / 1399
ادامه مطلب

کاردستی

,

بافت پوم پوم

,

دیوارکوب

,

پادری

,
عروسک سازی و آموزش ساخت پاهای ایستا برای عروسک

عروسک سازی و آموزش ساخت پاهای ایستا برای عروسک

اگر شما هم از علاقه مندان به هنر زیبا و دوست داشتنی عروسک سازی هستید و با مشکل ایستایی عروسک هایتان مواجه شده اید، حتما برای رفع این مشکل در ادامه همراه رزبانو باشید. در این جا قصد داریم شما عزیزان را با نحوه ساخت پاهای ایستا برای عروسک آشنا کنیم که می تواند مشکل ایستایی عروسک شما را به طور کامل برطرف کند. امیدوارم با ساخت این پاهای ایستا مشکل تعادلی عروسک دست ساز شما نیز برطرف شود.

04 / 03 / 1399
ادامه مطلب

عروسک سازی

,

پاهای ایستا

,