به سايت رزبانو خوش آمديد.وارد يا عضو شويد کاربرگرامي شما اکنون در مسير زير قرار داريد : رزبانو پرتال جامع بانوی ایرانی - 3
آموزش رسم الگو خیاطی شومیز و دامن مجلسی زنانه

آموزش رسم الگو خیاطی شومیز و دامن مجلسی زنانه

در مطالب قبلی الگو خیاطی لباس های زنانه در انواع مختلف را خدمتتان ارائه دادیم. امروز قصد داریم تا شما را با نحوه رسم الگو شومیز و دامن مجلسی زنانه که به مدل شهرزاد نیز معروف است آشنا کنیم. شما خانم های خوش سلیقه و هنرمند که با هنر خیاطی آشنایی دارید و برای دوخت این شومیز و دامن مجلسی زنانه که به همراه یک جلیقه زنانه زیبا می باشد، لحظه شماری می کنید در ادامه این مطلب همراه رزبانو باشید.

26 / 08 / 1398
ادامه مطلب

دامن

,

خیاطی

,

شومیز

,
آموزش بافت کلاه با پترن لوزی و بافت جو دانه

آموزش بافت کلاه با پترن لوزی و بافت جو دانه

از سری آموزش های بافتنی، امروز برای شما آموزش بافت یک کلاه زیبا و جذاب را اماده کرده ایم. برای بافت این کلاه زیبا از پترن لوزی بهره برده ایم. بافت مورد استفاده برای بافت این کلاه دوست داشتنی بافت جودانه می باشد که در مطالب قبلی نحوه بافت جو دانه دوبل را خدمت شما عزیزان آموزش داده بودیم. اگر شما هنرجویان و علاقه مندان به هنر قلاب بافی و بافتنی از این کلاه زیبا خوشتان آمده است و دوست دارید روش بافت آن را یاد بگیرید در ادامه همراه رزبانو باشید.

چهار شنبه 22 / 08 / 1398
ادامه مطلب

بافت

,

کلاه

,

بافتنی

,
آموزش بافت دو مدل کلاه زنانه مدل نخودی و مدل پیچ

آموزش بافت دو مدل کلاه زنانه مدل نخودی و مدل پیچ

در این مطلب با آموزش بافت دو مدل کلاه بافت زنانه در خدمت شما عزیزان خواهیم بود. این دو مدل کلاه، شامل بافت کلاه مدل پیچ و یک کلاه زیبای دیگر با بافت نخودی می باشد. کلاه های بافت زیبا و شیک دارای تنوع زیادی می باشند و هر روز مدل های جدید به بازار می آید که هر کدام زیبایی خاص خود را دارند. اگر شما عزیزان هم از این دو مدل کلاه خوشتان آمده است و دوست دارید در این مطلب از سری مطالب آموزش بافتنی رزبانو با نحوه بافت آن ها آشنا شوید در ادامه همراه رزبانو باشید.

دو شنبه 20 / 08 / 1398
ادامه مطلب

بافت

,

کلاه

,

بافتنی

,
آموزش تصویری ساخت گل دکوراتیو زیبا

آموزش تصویری ساخت گل دکوراتیو زیبا

گلسازی از جمله هنرهای جذاب و زیبایی می باشد که می توانید به کمک آن و ساخت گل های مصنوعی زیبا و شیک، دکوراسیون منزل خود را شاداب تر و جذاب تر جلوه دهید. در این مطلب آموزش ساخت یک گل دکوراتیو را به صورت مرحله به مرحله و تصویری خدمت شما ارائه خواهیم داد. این گل بسیار زیبا می باشد و برای ساخت آن نه به ابزار خاصی نیاز دارید و نه مراحل ساخت آن دشوار می باشد. برای ساخت این کاردستی زیبا و کاربردی در ادامه همراه رزبانو باشید.

19 / 08 / 1398
ادامه مطلب

ساخت گل

,

کاردستی

,

گلسازی

,
آموزش بافت شلوار بچگانه با طرح لانه زنبوری

آموزش بافت شلوار بچگانه با طرح لانه زنبوری

مدل بافت لانه زنبوری یکی از مدل های و طرح های بسیار زیبا می باشد که در این آموزش از این طرح برای بافت یک شلوار بچگانه زیبا و شیک بهره خواهیم برد. در مطالب قبلی شما را با نحوه بافت مدل لانه زنبوری آشنا کردیم. حال در این مطلب از سری آموزش های بافتنی می خواهیم از مدل لانه زنبوری برای بافت یک شلوار زیبا بهره ببریم. البته لازم به ذکر است که این شلوار یک پیراهن بافت ست هم دارد که شاید در مطالب بعدی آموزش آن را نیز ارائه دادیم.

شنبه 18 / 08 / 1398
ادامه مطلب

شلوار

,

بافت

,

بافتنی

,

لانه زنبوری

,