به سايت رزبانو خوش آمديد.وارد يا عضو شويد کاربرگرامي شما اکنون در مسير زير قرار داريد : هنرکده رزبانو
عروسک سازی و آموزش ساخت عروسک بزغاله

عروسک سازی و آموزش ساخت عروسک بزغاله

شما علاقه مندان به هنر زیبای عروسک سازی علی الخصوص عروسک نمدی می توانید در ادامه این مطلب با یک آموزش جذاب و زیبا همراه رزبانو باشید. در این جا قصد داریم شما عزیزان خوش سلیقه را با نحوه ساخت عروسک بزغاله به کمک نمد آشنا کنیم. اگر شمت هم از این عروسک زیبا و ملوس خوشتان آمده است در ادامه همراه ما باشید.

شنبه 22 / 06 / 1399
ادامه مطلب

عروسک سازی

,

عروسک نمدی

,

عروسک بزغاله

,
عروسک سازی و آموزش نصب مو برای عروسک با کاموا

عروسک سازی و آموزش نصب مو برای عروسک با کاموا

یکی از دغدغه های عزیزانی که با هنر عروسک سازی آشنایی دارند آمده سازی موهای عروسک و چسباندن آن می باشد. به همین خاطر سعی کردیم مطلب آموزشی را برای شما آماده کنیم که شما را با نصب مو برای عروسک با کاموا آشنا کنیم. البته قبلا هم یک روش دیگر را خدمت شما عزیزان آموزش داده بودیم که در مطالب قبلی می توانید آن را مشاهده بفرمایید. امیدوارم شما هم در ادامه از این آموزش بهره کافی را ببرید.

شنبه 15 / 06 / 1399
ادامه مطلب

عروسک سازی

,

نصب مو برای عروسک با کاموا

,
بافتنی و آموزش بافت بیکینی به همراه فیلم فارسی

بافتنی و آموزش بافت بیکینی به همراه فیلم فارسی

از سری آموزش های بافتنی در سایت رزبانو، امروز برای شما یک آموزش کاربردی و جذاب را تدارک دیده ایم. بنا به درخواست دوستان مبنی بر ارائه آموزش های بافتنی به همراه فیلم امروز با آموزش بافت بیکینی به همراه فیلم فارسی در خدمت شما عزیزان هستیم. اگر شما هم از مدل این شورت و سوتین بافت خوشتان آمده است در ادامه همراه ما باشید.

09 / 06 / 1399
ادامه مطلب

بافتنی

,

بیکینی

,
خیاطی و آموزش دوخت بالش شیردهی

خیاطی و آموزش دوخت بالش شیردهی

امروز باز هم از سری آموزش های کاربردی و مفید خیاطی با یک مطلب جدید در خدمت شما عزیزان هستیم. در ادامه قصد داریم شما را با نخوه دوخت بالش شیردهی برای نوزادان آشنا کنیم. این بالش ها همچنین به گونه ای طراحی شده اند که برای زیر سر نوزادان زیر یکسال در هنگام خواب بسیار کاربردی و مفید مید می باشند. متخصصان در مورد چنین بالش ها نظرات مختلفی دارند، بنابراین قبل از دوختن یا خرید چنین بالشی برای فرزندتان، باید با پزشک مشورت کنید.

پنج شنبه 06 / 06 / 1399
ادامه مطلب

خیاطی

,

بالش شیردهی

,